Wpis z mikrobloga

@jarbi: W Windows nic nie działa zazwyczaj tak jak powinno, ale zapewne zostanie wypuszczony taki aktualizator jak pomiędzy Winows Seven a Windows 8. Po prostu klikasz, a to automatem pobiera Ci pliki i aktualizuje sytem. Bez babrania się. Microsoft jest ostatnio coraz bardziej przyjazny dla użytkowników.
  • Odpowiedz
@jarbi: Jeżeli preview nie ma błędów (to chyba taka beta+) to za pomocą zwykłej aktualizacji jak każda inna. Coś ala ServicePack.

Nie jestem z Microsoftu, ale wydaje mi się, że w taki sposób to będzie zrobione, bo w taki sposób to było zrobione, niemniej jednak nie zaleca się instalowania bety zamiast Windowsa 8.0, lepiej wydzielić osobną partycję, albo zainstalować VirtualBoxa.
  • Odpowiedz
@bodzio_pl: Bo nie pobrałem. Mam neta z MultiMedii i się tak tnie, że japierd**. W dodatku dostałem nową umowę w której mówią mi wprost: mamy Cię w dupie, nic Ci nie gwarantujemy, ani szybkości łącza, ani tego, że będziesz miał neta, ba - jak Ci się coś spali bo coś zepsujemy - Twój problem ...
  • Odpowiedz
@prezes_n: Niektórzy chwalą twojego dostawcę, inni hejt, ja mam ADSL 4 mb/s i na radiówkach okolicznych lepiej niż moje łącze, ale przynajmniej w zimie mam gwarancję stabilności w przeciwieństwie do radiówek. Zmienić pewnie nie możesz :D No ale nic, poczytam co to za rejestracja konta microsoftu i się pobawię, może się przekonam i postawię obok mojego linuxa win 8.1 :D
  • Odpowiedz
@bodzio_pl: @prezes_n:

No to mam odpowiedź :

Aby było możliwe korzystanie z systemu Windows 8.1 Preview, musisz zalogować się na komputerze za pomocą konta Microsoft. Opcja tworzenia lokalnego konta zostanie udostępniona w wersji ostatecznej systemu Windows 8.1.
  • Odpowiedz