Aktywne Wpisy
Whiskeyjack29 +116
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że

lubie-sernik +73
Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿ʘ)
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
źródło: 1
Pobierz





Od dzisiaj można pobrać Windows 8.1 w formie pliku ISO bezpośrednio ze strony.
Do wczoraj dało się to zrobić tylko przez #appstore którego nie ma w #linux :(
No to #testujemy!
#windows #windows8 #systemy #systemyoperacyjne #nowosci
Nie jestem z Microsoftu, ale wydaje mi się, że w taki sposób to będzie zrobione, bo w taki sposób to było zrobione, niemniej jednak nie zaleca się instalowania bety zamiast Windowsa 8.0, lepiej wydzielić osobną partycję, albo zainstalować VirtualBoxa.
Naprawdę trzeba się rejestrować ;/ ?
Komentarz usunięty przez autora
No to mam odpowiedź :
Aby było możliwe korzystanie z systemu Windows 8.1 Preview, musisz zalogować się na komputerze za pomocą konta Microsoft. Opcja tworzenia lokalnego konta zostanie udostępniona w wersji ostatecznej systemu Windows 8.1.