Wpis z mikrobloga

TReśż jest taka:
Pragniemy przypomnieć, że termin płatności faktury nr , wygenerowanej dnia 2016-09-14 mija dnia 2016-10-12.

Faktura: #

Należna Kwota: 58.41 PLN
Termin Płatności: 2016-10-12
@panjan1111: Po prostu musisz do nich napisać,że nie chcesz już utrzymywać tej domeny i nie będzie problemu.
Gdy korzystałeś z oferty założenia jej za darmo, w regulaminie na pewno miałeś napisanie,że jest za darmo tylko przez rok. Wielu usługodawców ma taką ofertę.
@Szpenio: oczywiście wśród 20 stron regulaminu jest pewnie napisane drobnym maczkiem że jednak z kilku wciskanych usług, bez których nie możesz wziąć normalnej oferty, jest za darmo, ale tylko przez jakiś czas. I z pewnością 99,9% usługoibiorców kasuje to gówno po tym właśnie mailu, ale każdy z nich pewnie ma zapłacić za tą pierwszą fakturę. I o to jest pytanie, czy płacić, czy nie, czy ktoś miał styczność?
@panjan1111: Nie zachowuj się, jakby każdy człowiek chciałby cię wydymać. Podeślij mi link do regulaminu, a znajdę ci informację o tym,że to tylko promo na jeden rok. Ostatnio home.pl bądź nazwa.pl robili promo,że rozdają 3000 domen za free. I na logikę, bez czytania regulaminu można ogarnąć,że to promo na rejestrację, a nie na przedłużenie. Tak też jest w przypadku oferty na którą się żalisz. Tak, ja miałem styczność i już ci
Nie zachowuj się, jakby każdy człowiek chciałby cię wydymać.


@Szpenio: ok podeślę ci finał sprawy, to zobaczymy czy słusznie się tak zachowywałem, czy nie. REgulamin mnie nie interesuje, bo jeśli powiedzą, że mam zapłacić tzn że mają to w regulaminie, więc logicznie rzecz biorąc jeśli tego nie napisali odrazu to na tym polega ich biznes, czyli na dymaniu.
@panjan1111: Na szybko przejrzałem ich stronę i stwierdzam,że ch*jowy usługodawca. Polecam ci zmienić na o12.pl. Dużo ciekawych promocji, przejrzyste regulaminy i niezawodność. Mają też dobry support. Bo generalnie ten hostinger sprawa wrażenie jednego wielkiego gówna. Same regulaminy są idiotyczne. Myślę,że do wielu rzeczy mógłby się przyczepić UOKiK, więc w razie coś, to wal do nich śmiało.