Wpis z mikrobloga

CD-Action - banda hipokrytów, która sądzi, że to ich wspaniałe recenzje sprzedają ich czasopismo (powtarzam CZASOPISMO). Przez takie myślenie wpadają w samozachwyt, a ich ego osiąga poziomy kosmiczne. Ciekaw jestem jak długo jeszcze pociągną sprzedając jeszcze raz te same gry, które już kiedyś dołączali do pisma.
Polecam ten link, bo można się pośmiać z komentarzy.

#oswiadczenie #cdaction #gry
Modern_Talking - CD-Action - banda hipokrytów, która sądzi, że to ich wspaniałe recen...

źródło: comment_6MCAa7jWh674haayacIKX4HG3YOfcIfn.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: tak xD Mam gdzieś jeszcze skriny z mojego gmaila jak sie ze mną wykłócał o to, że szkaluje ich GAZETE na wypoku xD #!$%@?ł się tak bardzo, że zaczął mi jechać caps lockiem.
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: jak CDA ma być dobre jak tam nikogo ze starych redaktorów już chyba nie ma. Eld, Czarny Iwan, Yasiu, gem, Hut - oni trzymali poziom. Teraz to jakieś hipstersko-gimbusiarsko gówno.
  • Odpowiedz
@sveg: Ta, Qnik byl jeszcze w miarę. Teraz nie wiem ten dziad Smuggler (nawet nie wiadomo czy to ten sam), dalej ukazuje swój prym w gówno recenzjach, z niby błyskotliwymi puentami normalnie Clarkson wśród gier XD. 8kier takie, bełkoty i frazesy wypisuje, zero jakiegoś własnego zdania w prawie każdym jej tekście "to i to na minus ale mamy to i to na plus, produkt nawet ok". Mam numer z recenzją
  • Odpowiedz
@Skorupczak: ktoś na wypoku podbił artykuł o tym, jak ich recenzentka porównała this war of mine do simsów (xD). Rozpętała się z tego elegancka gównoburza ze znaleziskiem z płomieniem włącznie. Lawinowo były odkopywane inne żenujące teksty CDA, z w. w. recenzją The Binding of Isaac. Następnego dnia podbiłem im to na ich redakcyjnego maila, celowo nazywając cda gazetą, bo wiedziałem, że są na tym punkcie wyczuleni xD
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: Do tego jeszcze te ich płyty są jakoś #!$%@? tłoczone, bo albo podczas instalacji wywala błędy CRC, albo nie chcą w ogóle startować.
@kulaty: Mógłbyś podesłać mi te skriny? Jakoś ominęła mnie ta akcja.
  • Odpowiedz