Wpis z mikrobloga

Dużo podróżuję po Polsce i wydaje mi się, że odkryłem pewną zależność pomiędzy miejscem zamieszkania a poziomem. Otóż serio jest dużo pięknych dziewcząt w #lublin #wroclaw #lodz ale im bardziej na północ tym gorzej. Tragedia to się dzieje w #trojmiasto . #rozowepaski z #gdansk są po prostu istotą bycia #karyna a z #gdynia to sporo łapie się na #s---------x Estetyczna masakra, wogóle o siebie dziewczęta z nad morza nie dbają, a zachowanie też wiele do życzenia pozostawia. Jeśli byłeś kiedykolwiek sobotnią nocą w #sopot to wiesz dlaczego w niedzielę tak chętnie wraca się do domu gdzieś daleko w Polsce. Paskudy i potwory. Nie polecam. #wincyjtagow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Impresjonista: W trójmieście ciężko jest zobaczyć jakąś naturalną piękną dziewczynę. Standard to pulchne i wydziarane we wzory o wątpliwych walorach estetycznych. Byłem za to niedawno w #bialystok i tam można kark skręcić.
  • Odpowiedz
@Impresjonista: Całkiem niedawno wpadłem na podobne wnioski:p Łódź pod tym kątem deklasuje inne miasta, drugi jest Wrocław, za to Gdańsk i okolice to tragedia (nie wiem z czego to może wynikać) :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Impresjonista Jak powiedziałem żonie, że w Gdańsku mało jest atrakcyjnych kobiet to stwierdziła, że jestem wybredny. Jednak moja teoria ma jakieś podparcie w Twoich słowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Impresjonista: tak btw. uwielbiam Kraków jako miasto ale ładna krakuska to chyba święty grall. Dla mnie symbolem tego jest Radwańska, niby wysportowana, niby doinwestowana, ale rysy twarzy, jej nos.
  • Odpowiedz