Wpis z mikrobloga

Wczoraj mi ten komentarz spadł z rowerka, ale warto by coś napisać na ten temat.
Pod tagami #tinder czy #badoo co jakiś czas wrzucane są zdjęcia dziewczyn (sorry, ale wrzucanie zdjęć facetów przez różowe to pojedyncze przypadki), gdzie kręci się bekę z ich wyglądu czy opisów.
Sama nie mam kont na tych śmiesznych portalach, ale współczuję tym laskom, które trafiają na roast me na wypok pl.
Tak, wiem, że portal zdominowany przez facetów, stąd taka skala zjawiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@?, strach w dzisiejszych czasach wrzucać swoje fotki gdziekolwiek, bo znajdzie się grupa typów, którym nie przypasuje kolor włosów czy już słynne opisy "PANOM PONIŻEJ 180 cm DZIĘKUJĘ" i zaczyna się festiwal #!$%@?.
Wiem, że to tylko portal ze śmiesznymi papieżami, ale trochę refleksji.
Nie pojadę tekstem "wrzućcie tu swoje mordy to się pośmiejemy hehe", ale uprawianie slut shamingu ostatnio rośnie w siłę i trzeba na to jakoś reagować. Może niektórzy się jeszcze ogarną i jest jeszcze dla nich ratunek.
Reakcją na zarzuty najczęściej jest "NO PATRZ JAKA KARYNA", "JAK TEN KRASNAL 1.65 ŚMIE ŚMIEĆ SZUKAĆ FACETA POWYŻEJ 1.80" albo "DUPA JEJ UROŚNIE TO NIE BĘDZIE WYBRZYDZAĆ".
W sumie to trochę przykre, żeby tak się dowartościowywać i racjonalizować swoje niepowodzenia szukając defektów u innych.
#podrywajzwykopem #bekazpodludzi #plujenawastotalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 85
@agaja: chyba nie zrozumiałaś mojego komentarza. Nie chodziło mi o to że ktoś ma wymagania, tylko o to że w przypadku wzrostu NIC nie można zrobić, w przeciwieństwie do wagi, wyglądu(chociaż to też dyskusyjne, rysów twarzy się nie zmieni....tzn. zmieni ale trzeba się skalpelem pobawić :D), sposobu ubierania się. Po prostu stawianie takiego wymogu na pierwszym miejscu jest po prostu trochę, noo..puste. Związek raczej się opiera na więzi emocjonalnej a nie
@Sig_mar: zrozumialam komentarz.
Jakby się uparl -można zrobić, sa specjalne urządzenia do wydluzania kosci (np.aparat Iluzarowa). To jak z biustem u kobiet -tez na to wielkiego wpływu nie masz, chyba że pójdziesz pod nóż. A nieraz mężczyźni komentują w dosadny sposób jego wielkość, modelki w reklamach i gazetach maja wielkie cyce i kobita drobniejsza sie dołuje.

Trzeba pamiętać, ze wzrost dla części kobiet w pewien sposób przekłada się na atrakcyjność. Jednak
@agaja: Chcesz porównywać nakładanie szyn i bolesne naciąganie kości które może trwać wiele miesięcy do operacji plastycznych które, mimo wszystko, są o wiele mniej bolesne i o wiele skuteczniejsze ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie da się nic zrobić i tyle, wredna przypadłość cholernej genetyki (ehh, chyba nie dożyję modyfikacji genetycznych pozwalających na takie coś ;( ).
Co do biustu to mnie szczerze mówiąc nie obchodzi -
@Sig_mar: nie chce porownywac, tylko zauważyłam, że nie tylko mezczyzni napotykaja na przeszkody inne niz tylko "schudnij" czy "znajdź zainteresowania" :)
Wiadomo, ze kaliber inny.
Co do wzrostu -ważnym czynnikiem umożliwiającym tutaj swego rodzaju zrozumienie o co chodzi, jest -jak pisalan wcześniej - uświadomienie sobie, ze dla kobiet (a przynajmniej ich części) wzrost mężczyzny przekłada się na atrakcyjność fizyczna, tak samo jak np.rysy twarzy.
Przyznam, że jak się zastanowię, to wszyscy,