Wpis z mikrobloga

Wczoraj mi ten komentarz spadł z rowerka, ale warto by coś napisać na ten temat.
Pod tagami #tinder czy #badoo co jakiś czas wrzucane są zdjęcia dziewczyn (sorry, ale wrzucanie zdjęć facetów przez różowe to pojedyncze przypadki), gdzie kręci się bekę z ich wyglądu czy opisów.
Sama nie mam kont na tych śmiesznych portalach, ale współczuję tym laskom, które trafiają na roast me na wypok pl.
Tak, wiem, że portal zdominowany przez facetów, stąd taka skala zjawiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@?, strach w dzisiejszych czasach wrzucać swoje fotki gdziekolwiek, bo znajdzie się grupa typów, którym nie przypasuje kolor włosów czy już słynne opisy "PANOM PONIŻEJ 180 cm DZIĘKUJĘ" i zaczyna się festiwal #!$%@?.
Wiem, że to tylko portal ze śmiesznymi papieżami, ale trochę refleksji.
Nie pojadę tekstem "wrzućcie tu swoje mordy to się pośmiejemy hehe", ale uprawianie slut shamingu ostatnio rośnie w siłę i trzeba na to jakoś reagować. Może niektórzy się jeszcze ogarną i jest jeszcze dla nich ratunek.
Reakcją na zarzuty najczęściej jest "NO PATRZ JAKA KARYNA", "JAK TEN KRASNAL 1.65 ŚMIE ŚMIEĆ SZUKAĆ FACETA POWYŻEJ 1.80" albo "DUPA JEJ UROŚNIE TO NIE BĘDZIE WYBRZYDZAĆ".
W sumie to trochę przykre, żeby tak się dowartościowywać i racjonalizować swoje niepowodzenia szukając defektów u innych.
#podrywajzwykopem #bekazpodludzi #plujenawastotalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 85
@s87: Trzeba liczyć się z tym, że materiały upubliczniane w intrenecie są wykorzystywane w różny sposób, niekoniecznie taki jako sobie życzymy.
@IspitOnYourGrave: Trzeba zacząć od tego, że wrzucanie jakiegokolwiek zdjęcia do internetu, to proszenie się o komentarze. A że ludzie są różni, to i na pewno trafią się krytyczne i idiotyczne komentarze. Jeśli ktoś nie chce mieć z nimi do czynienia, to niech nie prowokuje ich. Tak trudno do tego dojść? A może nauczymy cały internet kultury?...
@IspitOnYourGrave: Zastanówmy się co jest bardziej żenujące, czy te wymagania w opisach na badoo o których piszesz, czy też to co się #!$%@? na Wykopie? Bo jak dla mnie zdecydowanie to drugie. Po prostu #!$%@? kuce z Wykopu się dowartościowują w ten sposób. Wiedzą, że ze swoimi pryszczatymi ryjami że nie mają szans nawet u takich dziewczyn, no więc zgnoić, opluć... bo za duże wymagania. Swoją drogą 180cm to nie są
gdyby różowe zaczęły w ramach prowokacji masowo wrzucać tutaj zrzuty z profili studentów informatyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: IspitOnYourGrave, mixplus +1 innych


@1984: CZEKAM NA TO! NIECH JAKIŚ RÓŻOWY Xd
e uprawianie slut shamingu ostatnio rośnie w siłę i trzeba na to jakoś reagować


@IspitOnYourGrave: Nie, na zle rzeczy nalezy reagowac

- Laska napisze, że facet mniej iż 180 nie masz szans od razu hurr durr, że karyna,zdzira itd.


@Adamus_xxx: No raczej laska z takim opisem nie szuka faceta do spedzania czasu w mily sposob, zaprzyjaznienia sie i zostania partnerami, tylko do bolcowania wiec...
Zresztą nie wspomnę że większość tych osób pewnie w innym poście śmieje się z samego siebie.


@Asterling: tu bym polemizowala.
We wpisie, w ktorym dyskutowales wczoraj wieczorem z @IspitOnYourGrave wrzucono zdjecie normalnnej laski, z normalnym - choc nieco specyficznym - opisem (ktory jednakze nawiazywal do swiata filmu i kultury w sposob zawoalowany i zrozumialy dla osob zorientowanych w temacie). Jeden z komentujacych (nota bene dostal najwiecej plusow) w sposob nieco wulgarny