Wpis z mikrobloga

Wczoraj mi ten komentarz spadł z rowerka, ale warto by coś napisać na ten temat.
Pod tagami #tinder czy #badoo co jakiś czas wrzucane są zdjęcia dziewczyn (sorry, ale wrzucanie zdjęć facetów przez różowe to pojedyncze przypadki), gdzie kręci się bekę z ich wyglądu czy opisów.
Sama nie mam kont na tych śmiesznych portalach, ale współczuję tym laskom, które trafiają na roast me na wypok pl.
Tak, wiem, że portal zdominowany przez facetów, stąd taka skala zjawiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@?, strach w dzisiejszych czasach wrzucać swoje fotki gdziekolwiek, bo znajdzie się grupa typów, którym nie przypasuje kolor włosów czy już słynne opisy "PANOM PONIŻEJ 180 cm DZIĘKUJĘ" i zaczyna się festiwal #!$%@?.
Wiem, że to tylko portal ze śmiesznymi papieżami, ale trochę refleksji.
Nie pojadę tekstem "wrzućcie tu swoje mordy to się pośmiejemy hehe", ale uprawianie slut shamingu ostatnio rośnie w siłę i trzeba na to jakoś reagować. Może niektórzy się jeszcze ogarną i jest jeszcze dla nich ratunek.
Reakcją na zarzuty najczęściej jest "NO PATRZ JAKA KARYNA", "JAK TEN KRASNAL 1.65 ŚMIE ŚMIEĆ SZUKAĆ FACETA POWYŻEJ 1.80" albo "DUPA JEJ UROŚNIE TO NIE BĘDZIE WYBRZYDZAĆ".
W sumie to trochę przykre, żeby tak się dowartościowywać i racjonalizować swoje niepowodzenia szukając defektów u innych.
#podrywajzwykopem #bekazpodludzi #plujenawastotalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 85
@IspitOnYourGrave: U nas tak już jest ze się wyśmiewa innych i jest to popularne.
- Laska napisze, że facet mniej iż 180 nie masz szans od razu hurr durr, że karyna,zdzira itd.
- Oglądasz "trudne sprawy" itd. to od razu debil, półgłówek.
- Masz iphona - pedał
- Słuchasz rapu - sebix
- BMW - kretyn bez mózgu
itd.

To takie nasze bagienko, że każdy tylko ocenia innych a nie popatrzy