Wpis z mikrobloga

@PrinceAlbert: Mam juz swoje lata, w Pl nikt sie nie ujawniał ani nie afiszował. W DE widze pary homoseksualne całujace sie w centrum miasta i nikogo to nie dziwi ani nie wzrusza. W pracy mam już 3 znajomych Polaków którzy poczuli sie pewnie i ujawnili, co w Polsce bylo by nie do pomyslenia.
a tymczasem pewnie nóżki miękkie przed własną rodziną


@PrinceAlbert: No właśnie nie. Odpowiem tak, mieszkałem 29lat w Polsce i ani razu nie widziałem oficjalnie geja ,lesbijki. Po kilku w De mam wrażenie że mnie otaczaja, całuja sie w miejscach publicznych ,chodzą za ręce. Mnie to ani ziębi ani grzeje bo jestem normalny,jak sie kochaja to ok. Rusza mnie natomiast to ,dlaczego przez prawie 30 lat nie było nic a teraz gdzie
@Konwerter: Polacy są mądrzejsi pod pewnymi względami od Niemców i innych „postępowych narodów”. Przez 45 lat nie daliśmy się przekonać do Socjalizmu i Wielkiego Brata. A w sprzyjającym momencie daliśmy tej pokracznej ideologii kopa. Teraz też poczekamy, aż w Niemczech zalegalizują chodzenie „za rączkę” dorosłych homoseksualistów i dzieci.Bo Polacy wiedzą, że chore ideologie, takie jak homoseksualizm, gender, feminizm i inne nienaturalne, wynaturzone dziwolągi skończą tak, jak skończył marksizm-leninizm.