Wpis z mikrobloga

@Kramarz: #!$%@? hipolicie , tarcza gruba , rantow nie ma , pęknięć nie widać , rowki na części roboczej powstale od tarcia metalu o metal można przytoczyć albo poczekać aż klocki same zrobią robotę przez miesiąc chyba za się mało jeździ , cytryn i gumiak gorsze zakladajo
@solidsnake7 niestety przewody mają pęknięcia :( mój ojciec to taki typowy Janusz skąpigrosz i przez ponad 10lat nie wymienił opon (jeździ na zimowych), hamulce robili mu w warsztacie gdzieś z 7 lat temu, no i w międzyczasie zatarł skrzynię biegów (nie sprawdził stanu oleju), a na wszelkie uwagi na kontroli w warsztacie mówi że chcą go naciągnąć. Wcześniej mnie to mało interesowało, ale teraz mu tego nie popuszczę ( ͡° ʖ
@paweo: Tylko elastyki czy i miedziaki ? I jeżeli będziesz sam robił, nie kupuj z niepewnego źródła bo podróby ate czy brembo zdarzają sie na potęgę. Z pagidami się nie spotkałem wątpliwego pochodzenia
@paweo: Tarczy jeszcze jest grubo jak nie bije kierownica przy hamowaniu ja bym zostawil i wymienil same klocki . Z tego co piszesz to auto bedzie w takim stanie i wieku ze nie do konca pewnie oplaca sie go remontować kompleksowo