Wpis z mikrobloga

@paf_: @fixie: No nie gadajcie, że te koła ważą 1,7kg! Jak w moim mtb komplet maviców waży niecałe 1,9kg. Chyba że podajecie wagę już z oponami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paf_: podczas bujania na boki przy przyspieszaniu robią 'bziuuu, bziuuu'
@krry: z oponami powyżej 2 kg. to jest aluminium z dużą ilością okleiny karbonowej, więc swoje waży, ale też nie są to koła w góry, tylko do zapieprzania po płaskim. wadą, jest to, że pękają często i gęsto, a naprawa lub kupno jednego koła jest drogą imprezą.
to jest aluminium z dużą ilością okleiny karbonowej, więc swoje waży, ale też nie są to koło w góry, tylko do zapieprzania po płaskim.


@fixie: Myślałem, że są faktycznie karbonowe - ale ja na rynku szosowym się zbytnio nie znam więc nie wiem jak to wygląda (póki co od lat mtb stąd moje zdziwienie). Ja też mam aluminiowe, a są podobnej wagi no i muszą trochę bardziej zróżnicowany teren wytrzymać, tyle
że pękają często i gęsto, a naprawa lub kupno jednego koła jest drogą imprezą.


@fixie: to Mavic niestety - ciężko z reklamacją jak i częściami zamiennymi. Bardziej się opłaca kupić nowe koło niż wymieniać obręcz nie mówiąc już o piaście (MTB tu). Ładnie wyglądają tylko.