Wpis z mikrobloga

Murki, gdzie w tej durnej aplikacji wpisać kod weryfikacyjny otrzymany SMSem? Nie wyskakuje żaden formularz. I drugie pytanie: jak zweryfikować numer karty kredytowej, niby potwierdzone, ale przy zamówieniu auta wyskakuje błąd. Z góry dzięki za pomoc.
#uber
  • 9
@polnir2016: spróbuj usunąć apkę i zainstalować jeszcze raz - to często rozwiązuje wiele problemów. Ewentualnie pisz do supportu jak nie pomoże. Aha jeśli korzystasz z Windows Phone to nawet support nie pomoże
@polnir2016: support powinien to rozwiązać jednym kliknięciem, o ile jesteś pewien że karta jest aktywna i masz na niej jakieś pieniądze. @TheMan: napisz że prosisz żeby to ktoś kompetentny sprawdził, w biurze siedzi mnóstwo studenciaków za 10zł/h którzy się nie znają. I spróbuj przeinstalować apkę - to naprawdę często pomaga. No i zakładam że masz najnowszą wersję.
@mekosx: A ja nawet nie mówię o apce tylko ich portalu. Mam 33% profilu uzupełnionego według nich, bo twierdzą, że nie mam zweryfikowanego telefonu i karty, a jakimś cudem kilkadziesiąt kursów już odbyłem.