Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #wroclaw #odszkodowanie

Znacie jakieś firme we Wrocławiu pomagająca w odzyskaniu odszkodowania? Miałem małą stluczke komunikacja nie z mojej winy. Była policja, dała mi tylko karteczkę z tym gdzie sprawaca jest ubezpieczony i numer sprawy. Czytałem po internetach że z AXA jest ogólny problem jeżeli chodzi i takie sprawy :/. Nie chcę wyciągać jak najwięcej kasy. Chce mieć to dobrze zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kultafon - #samochody #motoryzacja #wroclaw #odszkodowanie

Znacie jakieś firme we Wr...

źródło: comment_z6qPIoNi8ifvlMDWKVRplsLHHzkvhCZO.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kultafon: zadzwoń do AXA, przyjdzie osoba która przeprowadzi oględziny auta i wycenę. Jeśli nie spodoba się Tobie wycena masz prawo do odwołania.
Firmy które próbują odzyskać odszkodowanie w twoim imieniu to nic innego jak wysyłanie darmowych pism których treść można znaleźć w internecie.
  • Odpowiedz
@Norskee: to jeszcze zależy od respectu danej firmy. Co jak co, ale osobiście udałbym się do tych firm dopiero w takim momencie gdyby moje odwołania nie poskutkowały
Ostatnio korzystałem z usług firmy Uniqa - która ma bardzo negatywne opinie na rynku ubezpieczeń mieszkań. Zostałem zalany dwukrotnie w ciągu jednego miesiąca. Szkody dosyć spore, bo piwnice mam sporej wielkości, a szlam tłuszczowy rozbryzgał się od podłogi po sufit. Pierwsze odszkodowanie kwotowo
  • Odpowiedz
@MrRafik_: Najlepsze jest to, że próbuje się do nich do dzwonic od 3 dni :). Albo jestem zlewany brakiem wolnych konsultantów, albo naprawą sieci teleinformatycznych przez automat, nie ważne czy dzownie z rana czy pod wieczór w weekend nie idzie się do dzwonic bo nie pracują ( ͡° ʖ̯ ͡°). Świetnie #!$%@?. Gdy miałem u nich polisę na poprzednie auto, to potrafili wydzwaniać parę razy czy
  • Odpowiedz
  • 0
Zgłoś szkodę pisemnie. Opisz okoliczności i wezwij do wypłaty odszkodowania. Ubezpieczyciel przyślę rzeczoznawcę, który wyceni szkodę i na tej podstawie wyda decyzję. Odszkodowanie na 90 % będzie zniżone, wtedy reklamacja. W razie problemów pisz :)
  • Odpowiedz