Wpis z mikrobloga

@4adf348274e2898896bcb4c6f6b63ff5: Mam już szykować zmianę bielizny i szczoteczkę do zębów? Pewnie jeszcze ustawić budzik na 6 rano i nie zamykać drzwi na klucz, żeby się chłopaki nie spocili i nie dołożyli mi za utrudnianie czynności służbowych?

Zdradzisz mi czym zasłużyłem sobie na zaszczyt bycia pierwszym na twojej liście proskrypcyjnej? Normalnie spać nie będę w nocy z obawy, że się posikam... ze śmiechu...
@4adf348274e2898896bcb4c6f6b63ff5: No ja też nienawidzę jak ktoś nazywa mojego owczarka podhalańskiego jakimś pedalskim golden retrieverem... rasiści!

Ale żeby tak smutno nie było, to może pośpiewamy?

Tutaj je znajdzie każdy z was.

W muminkow się przenieście świat.

Siądzcie przy ekranach w krąg

i cieszcie się bo wreszcie są

wasze muminki!
@4adf348274e2898896bcb4c6f6b63ff5:

Przy pomocy tego konta monitoruję komentarze obelżywe i dyskryminujące na podstawie przynależności do grup etnicznych, wyznaniowych czy światopoglądowych. Innymi słowy, bacznie obserwuję użytkowników propagujących mowę nienawiści. Już wkrótce dowiesz się więcej.

mniej niż 0/10 - wracaj na karaczan

Był już kiedyś taki co się burzył o mowę nienawiści.

http://www.wykop.pl/link/823555/swiety-general-jaruzelski-wg-gazety-wyborczej/#comment-6052971

Zgadnij co zrobił ;3

@4adf348274e2898896bcb4c6f6b63ff5: co z tego, że nie lubię Żydów? To od razu jestem antysemitą? Co z tego, że nie lubie czarnych do tego Żydów? Od razu muszę być rasistą? Co z tego, że nie lubie gejów obnoszących się tym gejostwem i paradujących w damskich sukienkach a także transeksualnych dziwolągów? Czy to znaczy, że jestem nietolerancyjny? Nie #!$%@?, nic z tych rzeczy, robię tak, bo to mój światopogląd i to mnie należy bronić,