Wpis z mikrobloga

@Moderacja to w takim razie co trzeba zrobić, żeby zasłużyć na bana, oprócz dawania plusów? Bo ludzie którzy są niebezpieczni i mają najprawdopodobniej problemy psychiczne, atakują innych, nie szczędzą wyzwisk i są bardzo agresywni tych banów nie dostają. Co z ludźmi którzy atakują innych we wpisach sprzed kilku miesięcy, którzy są tu ewidentnie po to, żeby trollować, prowokować i obrażać kogo się da? Chyba że moderator nie jest cenzorem i te wszystkie
@enforcer: 1 - Zgłosiłęm 2- Zadałem pytanie, 3 - odpowiedziano mi, temat póki co wyczerpany. Jedyną osobą, która lata wokół tematu jak bąk jesteś Ty, może idz na spacer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dan-oates:

Po pierwsze to, że ktoś Ci przeszkadza w zalewaniu wykopu stekiem kłamstw, zwraca uwage na Twoje manipulacje i zakopuje Twoje pełne nienawiści, kłamliwe artykuły i nie dopuszcza do tego żebyś siał paranoję to nie jest żadne szambo.

Po drugie: nawet tu nie obyło się bez Twoich urojeń - otóż ja nie posiadam tu żadneych "kolegów" - to jest portal w internecie, a Ty powinieneś skonsultować się z kimś od psychiki,
@Ospen: a za kogo ty się uważasz, żeby rozsądzać co jest kłamstwem a co prawdą? Dla mnie np każde plugawe słowo wyrzygane przez ciebie na tym portalu jest kłamstwem, ale mam świadomość, że inny mogą myśleć inaczej. Rozumiem to i szanuje. Tobie natomiast się uroiło się we łbie, że kto myśli inaczej, ten kłamie. Chcesz tu wprowadzać jakiś pieprzony zamordyzm i jednomyślność. Do tego te ciągłe donoszenie do moderacji... Aż strach
@dan-oates:

że kto myśli inaczej, ten kłamie.


Powiedz misiu, ile razy dostałeś bana za manipulowanie i publikowanie nieprawdziwych informacji? No? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz tu wprowadzać jakiś pieprzony zamordyzm i jednomyślność.


Nie, wystarczy, że manipulanci będą karani za dezinformacje i publikowanie kłamstw, jak w Twoim przypadku.

Reszta Twoich odlotów "wojennych" jest dla sprawy nieistotna.
@Ospen: ci którzy próbują wpłynąć na moderację w osądzie co jest prawdą a co nie, też powinni być karani. Na zasadach piłki nożnej, gdy napastnik symuluje faul w polu karnym żeby wymusić karnego. To jest właśnie twoja pokręcona metoda, którą mam nadzieję że moderacja też już przejrzała. Za symulowanie i fałszywe donosy już dawno powinieneś dostać czerwoną kartkę.