Wpis z mikrobloga

Czy oni znów podnieśli szansę na ucieczkę pokemona z pokeballa? Rzucanie ultraballem na great jest równie bezskuteczne co rzucanie zwykłym pokeballem- pok się wyrywa przy pierwszym szarpnięciu. 2 wartortle i 1 gengar przeżarły mi 45 ultraballi. Na dodatek gengar gówno 850cp przy moim 25lvl wyrwał się nawet z ultra+excellent+malina i uciekł...
#pokemongo
  • 17
  • Odpowiedz
@Atraktor: a rzucasz podkręcone i na "Great!"?
Mi tak nie uciekło ostatnio 50 pokemonów pod rząd, a mam 30lvl, i to wszystkie na zwykłym pokeballu, 80% złapane pierwszym rzutem..
  • Odpowiedz
@Rabusek: curveballem w te najlepsze pokemony i tak chyba nie da się dorzucić, bo one stoją bardzo daleko. Zresztą excellent powinien raczej dawać większą szansę niż curve+great
  • Odpowiedz
@psposki: tak, o 0.5 z tego co wiem - jak rzucisz great i curveball to masz 2x większą szansę (great to mnożnik 1.5, curveball dodaje 0.5, razem 2x)

@Ryshieq: ja dzisiaj złapałem mr mime 1200 jednym pokeballem, jak wszystkie moje pokemony praktycznie..

@Atraktor: Tak, daje większą, ale jak często trafiasz excellenty? Ja złapalem 5k poków, i excellentów prawie nie daje rady trafić (w większości przypadków trafiam
  • Odpowiedz
@deadisnotend: prawie nic, tyle co troche na jajka bo nie miałem wcześniej tyle czasu grać co inni co wbijali w tym samym czasie level co ja - a co?

Gram może po 2-3 godziny dziennie, więcej w sumie nie trzeba.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek widzę, żeś kumaty, wiec mam jedno pytanie początkującego - od czego zależy rzut nice/great/excellent? Kwestia trafienia w środek, wielkości okręgu?
  • Odpowiedz
@Rabusek: W koncu ktoś napisał, że curveball+great = +-90% skuteczności (w mojej ocenie). Źałość mnie bierze jak widzę wszystkich rzucajacych zwykłe proste balle po 20 razy ><
  • Odpowiedz
@matt09: Rzucam curve cały czas, normalnych nie rzucam od paru tygodni. Robię to dla expa. Nie ma żadnych badań, które potwierdzają większą skuteczność curveballi.
  • Odpowiedz