Wpis z mikrobloga

To pytanie było już tyle razy na mirko, a ja wciąż nie mogę zrozumieć jak można na stojąco. :(


@Cockatrice: Mam 2 metry wzrostu i po prostu nie ma miejsca na rękę z tyłu, przesunąć się też nie mogę, bo klejnoty. A jakbym kupił większy kibel, to moja dziewczyna by do niego wpadła. Nie ma wyjścia.

PS. Najlepiej to się podmyć. Jakbyście pobrudzili się gównem po ręce, to też byście tylko
Gratuluję tym, którzy wstają, żeby się podetrzeć. Jak można to robić stojąc? Obrzydliwe jest mieć przez całe życie niedokładnie podtartą dupę. Przecież podczas wstawania macie spięty tyłek, tego nie da się dobrze wytrzeć feeee ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zrobiłem risercz na ten temat, chyba najlepszy filmik z debaty na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
https://www.youtube.com/watch?v=GtoHgdue5LA

Akurat ja nie mam z tym problemów, ponieważ w czasie wycierania dupy zostaję w pozycji pół-stojącej, co niestety skutkuje ciągle napiętym mięśniem czworogłowym uda. Ale za to poślady zostają rozwarte, a ja nie muszę wkładać ręki do kibla i ryzykować kontaktu z kretem albo muszlą.
Pobierz k.....n - Zrobiłem risercz na ten temat, chyba najlepszy filmik z debaty na ten temat...
źródło: comment_cewt4uMEeHGXmpPMoMPfI9zMsZJtde6i.jpg
@Cockatrice:

Kiedyś mialem różowego u którego kibel był z półeczką. Walnąłem takiego kloca wyklętego, że jeszcze pare milimetrów i wyglądałby ponad kibel niczym góra fuji nad japonią. No i nie wiem co mi do łba strzeliło, że nie obczaiłem swojego dzieła tak jak to miałem w zwyczaju tylko odrazu przeszedłem do polerki. Jak zaryłem łapą to niepojęta sprawa. Aż kawałki weszły mi pod paznokcie. Oczywiście w kiblu szczoteczki do paznokci niet