Wpis z mikrobloga

  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichalStopka_pl: Nie sprecyzowałem pytania bo trochę dziwnie pod tym wpisem wyskoczyłem. Moje pytanie nie ma związku z tym artykułem, zrobiłem mały offtop bo chciałem znać twoje zdanie co do fazy cyklu w jakiej obecnie jesteśmy. Ale jeśli któryś z powyższych artykułów to określa to chętnie przeczytam.
  • Odpowiedz
Jeśli przewidujesz cykl 10 letni to w 2018 spowolnienie dynamiki wzrostu będzie a w 2018 kryzys, no chyba, że zakładasz jeszcze jeden cykl 4 letni a kryzys dopiero w 2022 w co raczej wątpie.

@kopytkujacy_bombelek: Jak słusznie zauważył jeden z wykopowiczów pod powyższym linkiem o cyklu dziesięcioletnim cały cykl spowodowany jest jakimiś wydarzeniami globalnymi więc w 2018 coś zgodnie z tym powinno być (stopy procentowe USA w górę to spowodują?
  • Odpowiedz
@Atom_: @agent89 A to musi być kwestia tego, że jedne z czytelników podał mi nick kogoś z wykopu aby zweryfikować mi konto oficjlalne na wykopie. Okazało się, że to jakiś/jakaś regularna czytelniczka mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zweryfikowała konto i pewnie dodała gdzieś mój link ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie do końca znam jeszcze wykop. Cała historia jest przeciekawa,
  • Odpowiedz