Wpis z mikrobloga

Może ktoś zainteresowany jest tym jak wygląda praca w lesie, prawdziwi drwale etc. Zapraszam do pytań. Pracownik Lasów Państwowych z kilkuletnim stażem tutaj ;) odpowiadanie na pytania moze pozwoli mi wypełnić czas oczekiwania, którego jest czasami sporo w pracy podleśniczego. A czasami w ogóle, rzecz jasna.
#las #lasy #ama #lasypanstwowe #lp #drwal
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TP-w-trzeciej-klasie: Nie napisałeś z jakiego regionu jesteś ale może będziesz wiedziała: Jak wycina się drzewa na stromych zboczach w górach? Ściąć to chyba nie problem ale jak się taką kłodę transportuje w dół (górę?) zbocza?
  • Odpowiedz
@Nomadus: Dziki sa ploche. Nawet z młodymi. Wola poświęcić czesc miotu i uciec z reszta. Ale nie polecam sprawdzać. W koncu to dzikie bestie.
Z wypłaty da się wyżyć. Miodu nie ma, ale nie narzekam. Kiedys powinno byc lepiej :P żeby pracować trzeba mię dużo szczęścia i odpowiednia edukacje. A praca jest bardzo roznorodna. Nadzór nad pozyskaniem, odnowieniem lasu, wywozem drewna, edukacja, oprowadzanie wycieczek, przeciwdziałanie szkodnictwu lesnemu etc
  • Odpowiedz