Wpis z mikrobloga

@Dax13: na kolegi minimax dziala, na mnp 1zł też.
Można włączyć 2GB, 5GB, kasę na wakacje (100zł).
U mnie na Formule ni #!$%@?. Na pozostałych numerach (rbm, rwk, pink) działa menu pakiety i usługi, ale co z tego, jeśli są to moje zapasowe numery a ja chcę 2GB/5GB na głównym :)

Na blogplay Krzysiek Sylwerski twierdzi, że nie wie nic o 2GB/5GB. Ech.

@robert83: @Tekedo:
k.....7 - @Dax13: na kolegi minimax dziala, na mnp 1zł też.
Można włączyć 2GB, 5GB, ...

źródło: comment_IVsJKglmBNleRLifnxOpztIWnB4V0PgI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kris007: no to ja mam identycznie, główny numer w formule i nie dziala, a pozostale numeru które są w innych taryfach działają bez problemu :/
  • Odpowiedz
@robert83: tak jak się spodziewałem, wszystkiemu była winna taryfa, zmieniłem ją na play na kartę lubię to i od razu zadziałała zakładka z usługami w nowej apce
  • Odpowiedz
@kris007: @robert83: co to sie wyprawia to ja nawet nie...
Zmieniłem taryfe z formuły na Play na karte LT, została mi ważność konta, zaczęła mi działać zakładka usługi i pakiety w nowej apce a do tego wszystkiego mam możliwość aktywowania pakietu rok internetu za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dax13: heh, a to było kilka miesięcy temu i później nie było możliwości jego włączenia. Swoją drogą ciekawe czy jak bym go wyłączył dało by się go ponownie aktywować i tym samym mieć darmowe przedłużanie pakietu na kolejne 12 miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tekedo i dobrze, że zmienili bo mnie #!$%@?ły te automapy i inne kafelki z ofertami
A z internetem to też kiszka bo będę niedługo zmieniał na unlimited i mi zabiorą te GB ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tekedo: u mnie też już nie ma, ale 187GB natrzaskałem. ( ͡ ͜ʖ ͡) Plus parę GB na babci internecie do tableta więc dobry deal. :p
  • Odpowiedz