Wpis z mikrobloga

- bądź Polką
- zajdź w ciążę z jakimś facetem, potem wyjdź za innego
- zaniedbuj konsultacji lekarskich
- mieszkaj w Niemczech
- nie znaj języka
- żyj na niemieckim socjalu, w mieszkaniu komunalnym, stań przed groźbą odłączenia prądu
- zgodnie z niemieckim prawem miej odebrane dziecko
- zrób aferę, rozedrzyj szaty
- ...
- profit (?)

Inb4: co do zasady nie kręci mnie odbieranie dzieci komukolwiek. Ale nie słyszałem żeby emigracja do Niemiec była przymusem.

Poza tym dwie sprawy:
1. Jakim cudem polskie Ministerstwo Sprawiedliwości rości sobie prawo do ingerowania w system prawny i administracyjny obecego państwa? Pomijając że guzik Polsce do tego co Niemcy robią u siebie, to takie fochy może stroić najwyżej MSZ.
2. Jak to się ma do ciągłych zarzutów wobec Żydów o stosowanie etyki plemiennej/sytuacyjnej? Bo w komentarzach na wykopie widzę gwałt na logice, prawie i sprawiedliwości. W imię czego? W imię plemienności którą tak hojnie przypisują Żydom.

Ponieważ wiele przypisów Prawa Mojżeszowego było nie do utrzymania w diasporze (np. zakaz nauki języka greckiego), wprowadzano interpretacje, na mocy których pełnia przepisów obowiązuje w Ziemi Obiecanej, ale nie poza nią. W ten sposób diaspora stała się ucieczka od Prawa. Skoro etyka pochodzi z przepisów, powstały tym samym dwie etyki - dla Palestyny i poza nią. Potem przyszła kolej na dalsze mnożenie etyk, na rożne okazje, rożne dni, wobec swoich czy wobec obcych (gojów) itd. Tak powstała etyka sytuacyjna, która jest nam zupełnie obca. My wyznajemy tylko etykę totalna, te sama na wszystkie okazje. Czy jednak zawsze jesteśmy wierni takim pojęciom? Czy np. odróżniamy kradzież przedmiotu prywatnego od kradzieży przedmiotu należącego do państwa, albo kłamstwa wobec bliskich i wobec przeciwników? Ta sytuacyjność etyki pochodzi z cywilizacji żydowskiej i winniśmy się jej wystrzegać.


M. Giertych "Wojna cywilizacji w Europie"

Jestem ciekaw jakiej ekwilibrystyki intelektualnej dokonają teraz zacietrzewieni nacjonaliści żeby obronić swojego plemiennego podejścia w opisywanej sprawie...

http://www.wykop.pl/link/3317941/niemiecki-urzad-odebral-polce-trzydniowe-niemowle/

#stoppolonizacjieuropy #afera #niemcy #polska #neuropa #4konserwy #braun #nacjonalizm
Pobierz
źródło: comment_BMmhHYxQ2lVowhijscBFIO12ZKWtIbMy.jpg
  • 34
@bygsyti
Ale podaj mi na jakiej podstawie zabrali jej dziecko?

A co argumentów to slabe no moze poza ostatnim " zrób aferę, rozedrzyj szaty" no bo to #!$%@? nie pojęte zeby matka upominala sie o swoje dziecko zabrane tuz po porodzie bez sensnowych argumentow i przyczyny.
Ktore nie widzi juz ponad dwa tygodnie.Nie wie gdzie jest i kto sie nim opiekuje.No #!$%@? nie pojęte.
@spokojnie_to_ja:

Ale podaj mi na jakiej podstawie zabrali jej dziecko?


Decyzje administracyjne są na papierze. Jeśli Pani tego papierka nie pokazała, to obawiam się że chce coś ukryć przed publiką.

A co argumentów to slabe no moze poza ostatnim " zrób aferę, rozedrzyj szaty" no bo to #!$%@? nie pojęte zeby matka upominala sie o swoje dziecko zabrane tuz po porodzie bez sensnowych argumentow i przyczyny. Ktore nie widzi juz ponad
@spokojnie_to_ja:

tylko dwa przyklady działań Jugendamtu w Niemczech

http://www.bild.de/regional/hannover/alleinerziehend/und-trotzdem-ohne-kind-41995066.bild.html


W ten sposób możesz kwestionować każdą decyzję administracyjną i/lub sądową "ooo... patrzcie: sądy się mylą, czyli na pewno myliły się i w mojej sprawie!"

Sorry, ale nawet same informacje powszechnie dostępne krzyczą że kobiecie mogliby odebrać dziecko także w Polsce:

- brak ojca biologicznego
- życie w mieszkaniu komunalnym, problemy z płaceniem za prąd i remonty
- brak zadbania o normalny poród
@bygsyti: Jak tylko zobaczyłem tego newsa to już wiedziałem co jest grane. Niemcy są mistrzami w sprowadzaniu do swojego kraju najgorzej patoli zzagranicy.

Turki w Turcji? Normalni ludzie, piękne kobiety, normalne ubrania. Turki w Niemczech? Większość na Hartz IV, praktycznie żaden nie studiuje, baby są brzydkie jak #!$%@?, chodzą w chustach i rodzą dzieci. Tak samo jest z Polonią - mieszkam tu 2 lata i widząc to co polska patola tu