Wpis z mikrobloga

Ten nowy bf4 to jednak będzie lipa - taka sama jak z mw2 - mw3. Co mi się nie podoba? Po pierwsze grafika to bardziej bf3.5 niż nowa część, po prostu muszą zrobić coś co będzie działać na starych konsolach i nowych które dopiero co wyjdą. http://youtu.be/JNrMBKBpLbQ?t=4m53s

Następną kwestią jest rozwałka otoczenia, które było bardzo marne w bf3 a raczej nie wierzę zapewnieniom, że będzie się dało rozwalić coś więcej niż kiedyś http://youtu.be/JNrMBKBpLbQ?t=4m45s sorry ale takie pytania joe nie mają sensu bo sobie developerek mógł poudawać "że możesz rozwalić całe budynki to mu chodziło o ten oskryptowany budyneczek, który nam się znudzi po 1-3 wyburzeniach ale i tak powiem, że można rozwalić wszystko...". No dalej mamy commander mode - taka nowość jak cholera przecież to #!$%@? było w bf2...no ale rozumiem "we will push the limits with new hardware" taaa...kolejna kwestia to balans klas - podobno sniper dostanie prawdziwą broń .50 cal barett więc będzie zabijać na 1 strzała w klatę (nie wiem czy się cieszyć czy smucić bo mój skill snipera kończy się na celowaniu i spamowaniu pocisków z semi-auto sniperek, gdyż bolt rifle mają za mały dmg jak na tak wolny att speed i reload - no i z taką 1HK hardcore straci sens), dalej czemu do cholery zmieniają medyka w taki sposób? teraz sobie będzie #!$%@? menda biegała z 6 barrel granade launcherem i wszystko rozdupi + medkit albo defib (bo zmienili sloty teraz nie da się mieć na raz medkita + defibrylatora), i medyk nie będzie teraz nosił defiba bo po co przecież MUSZĘ SIĘ WYLECZYĆ PANIE I PRZEŁADOWAĆ MÓJ GRANATNIK [co będzie trwało 12sek], I najbardziej uderzająca mnie kwestia cudowny Engineer, którym w bf2 grało się świetnie miał genialną rakietnicę którą można było sterować w locie (to był rok 2005), a teraz muszę jakimś zapyziałym rpg strzelać, którym nigdy #!$%@? w nikogo nie trafię ("TAAA BO TRZEBA MIEĆ SKILLA" ktoś powie, nie to jest bullshit czołgi nie wymagają żadnego skilla a mają unlimited ammo + perki typu regen hp czy reactive armor i to jest śmiechu warta walka bo zawsze przegrasz z czołgiem nie ważne co się stanie - zawsze koleś może wysiąść albo cię zabić jak gra z 2gą osobą) zresztą każda armia na świecie dąży do tego, żeby broń obsługiwało się coraz łatwiej (np mniejszy odrzut, mniejsze nagrzewanie podczas strzału, więcej ammunicji o mniejszej wadze, celowniki optyczne, laserowo, radiowo naprowadzane pociski, drony bezzałogowe, a kiedyś roboty zółnierze - niestety postępu się nie zatrzyma a takie gadanie o skillu można sobie w dupę wsadzić jak chce ktoś grać skillowo to może sobie kamieniami rzucać do czołgu z działkiem laserowym... i tak technika robi swoje i ma w dupie malkontentów] No nic najpewniej bf4 kupię jak będzie -75% z dlc... a to najpewniej za 2-3 lat to sobie poczekam no ale niestety gra nie będzie warta swojej ceny.

Jeżeli coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę

A no właśnie ten tryb do oglądania gier - no sorry EA ale reklamujesz features które występują w grach od dziesiątek lat (destrukcja - bf3, bc2; commander - bf2; klasy upraszczacie z każdą grą - niedługo pewnie będzie 1 klasa ze wszystkim) i do tego ten tryb będzie raczej do zawodów, gdyż tylko 4 os mogą oglądać daną grę...

Niestety to będzie kolejna gra od EA na konsole a na pc tylko port (bo przecież można było dodać 128graczy na mapę ale nie po co - planetside ma z 3k+ graczy na mapie taaa)

#bf4 #bf3 #gry #gorzkiezale ##!$%@? #origin #steam #niestem #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #dziendobry #ea #failcontent #tylewygracczytyleprzegrac
  • 21
  • Odpowiedz
@Colek: tl:dr: EA #!$%@?ło od razu bf4 głupimi "balansami klas" i ficzerami które były w grach od dziesiątek lat albo w poprzednich grach serii - i dlatego to będzie bf3.5 dla konsol a dla pc tylko port (znowu)
  • Odpowiedz
@okuch: zawsze oceniam gry, które weszły do stanu alphy - uwierz mi oceniłem już dziesiątki razy gry które były alpha, beta i ANI RAZU developer nie zmienił niczego w grze więc gra będzie dokładnie taka jak napisałem Battlefield 3.5
  • Odpowiedz
@corinarh: Pożyjemy, zobaczymy. Ja ciągle muszę 3 z dodatkami ograć, a mój PC ledwo podstawkę ogarniał (15-25 klatek), a z dodatkami to już w ogóle. Więc zanim w 4 zagram minie sporo czasu. Wkurza mnie właśnie to podniecenie EA na temat ficzerów, które były dostępne już wcześniej, właśnie np. wspomniany powyżej tryb dowódcy.

BTW, wie ktoś, czy ludzie grają jeszcze w Bad Company 2?
  • Odpowiedz
@corinarh: #boldupy recon wreszcie do czegoś się nada, graficznie jest lepiej, 128 graczy na, np. Karkandzie? Już na 64 jest niesamowity #!$%@?, na cholerę aż tyle? Nie żebym ich bronił, bo w kwestii zniszczeń, commandera i specatora zgadzam się, ale żeby grę od razu przekreślać? Czas idzie do przodu i raczej już nie będzie takiego wyboru klas jak w BF2, ale czy to jest powód do płaczu? Podobno w trybie hardcore
  • Odpowiedz
@corinarh: i będzie Ci się chciało #!$%@?ć z buta przez całą mapę jak w Bandar Desert? 128 graczy to już przesada. Szlag mnie trafia jak na tej mapie nie mam pojazdu, a co dopiero na większej... Co innego można wymyśleć do fps'a z pojazdami? Może jak w CoD jakieś drony i inne gówna? Chciałbym żeby można było zniszczyć most na Karkandzie w BF3, ale dzisiejszy casualowy gracz tego nie ogarnie, a
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak zespół czy punkty kontrolne i tam możesz się respić no i ac130 czyli mobilny respawn jak się przejmie punkt więc nie ma co płakać, że mapy są za duże bo da się to jakoś zrobić żeby nie trzeba było tak biegać i drony to część wielu armi świata więc powinno się to znaleść znowu w bf4 (w bc2 było, bf3 było
  • Odpowiedz
Wg mnie bardziej BF3 był betą do BF4 (walący się budynek - Wieża na kaspijskiej granicy; Zniszczone miasta - Aftermath; Walka w budynkach - CQ). DICE na BF3 się uczyło jakie chce BF4 zrobić...

Czekam na betę i potem ocenię czy warto/nie warto. Na razie jest nieźle :).
  • Odpowiedz
@corinarh: ja nie płacze, że mapy są duże, wręcz przeciwnie, ale nie mogą też być za duże. Już nieraz byłem w takiej sytuacji. Bije czołg, wyskakuje w ostatniej chwili, dobijam z RPG, twój pojazd zniszczony, przeciwnika też i zero pojazdów, biegniesz na G, zero pojazdów, a najbliższa flaga do przejęcia jest po drugiej stronie mapy i musisz biec szukać do następnej flagi :|
  • Odpowiedz