Wpis z mikrobloga

Cherokee na test dostałem w tak wypasionej wersji, że auto wycenione jest na jakieś 250 tys. złotych. To szokująca cena jak za Jeepa, przynajmniej dla mnie, bo jakościowo tu i ówdzie zostaje w tyle za autami tj. Kuga czy Mazda CX-5.
No ale, jako że nie kupuję sobie na razie nowego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) to pozostało mi bezstronnie sprawdzić niektóre elementy bogatego wyposażenia.
Na pierwszy ogień poszedł asystent parkowania. Jest na ogół dobrze, ale zdarza się totalnie nielogiczne kręcenie kierownicą, np. auto czasem chce pojechać w drugą stronę i staje jak wryte bo wykrywa, że jednak coś poszło nie tak. Taki pociesznie upośledzony asystent, który miewa przebłyski geniuszu, bo parkowanie niekiedy idzie naprawdę sprawnie.
Oto film jak to działa:

#carburator <-- obserwuj po więcej motoryzacyjnych treści (jeszcze w tym miesiącu kolejne testy)
#motoryzacja #samochody #jeep
macq2309 - Cherokee na test dostałem w tak wypasionej wersji, że auto wycenione jest ...
  • 2
@sirgorn: miałem napięty plan dnia i nie miałem czasu jechać gdzieś do centrum szukać ciasnych miejsc. Ale próbowałem innego dnia się zmieścić w nieco mniejsze i wychodzi na to, że czasem takie wykrywa, a czasem nie. Raz udało się zaparkować w takie miejsce, że gdybym sam parkował to tylko tyłem i ostrożnie. No ale tak jak mówię - raz lepiej raz gorzej mu to wychodzi ;)