Wpis z mikrobloga

@Mysterii: Może spróbować jeżeli chce - ja mu nie bronię.
Jedyne co robię to przedstawiam swój punkt widzenia i możliwość jaka może go czekać.

Ale wnioskuję, że nie warto dlatego, że "nie wiem czy to jest to" - po trzech latach? Naprawdę?
Wali mi trzecim kołem u wozu - bo widziałem dużo związków, które poszły się gonić bo "nie wiem czy to jest to" - niedługo później prawie w każdym okazało
Poza tym też jak po tej rozmowie się już rozchodziliśmy to mnie pocałowała i powiedziała żebym jej jeszcze od razu nie skreślał


@maxprojekt: #!$%@? bezczelna xD

Czytaj wypróbuję kilka innych bolców ale jak już się wyszaleję to do ciebie wrócę misiu.. I pamiętaj byś przyjął mnie z otwartymi ramionami bo przecież to co kiedyś mieliśmy było wspaniałe itp piedololo xD
@maxprojekt wygląda to tak, jak gdyby pojawił się w jej otoczeniu jakiś nowy facet i słabo go zna, a czuje do niego pociąg - bazując na swych wyobrażeniach ma ochotę spróbować z nim, a jeśli nie wyjdzie, to wrócić do cieplutkiego i starego, dobrego, sprawdzonego Ciebie.
Z jednej strony to przejaw okropnej w skutkach niestałości w uczuciach. Z drugiej strony, znam historię, która była podobna, lecz zakończyła się bardzo szczęśliwie. Inny przebieg