Wpis z mikrobloga

@maxprojekt: kobiety i faceci to zwykłe #!$%@? i taka jest prawda, do związku trzeba się dobrać, dojrzeć, uzyskać pewnośc, że to to a nie; "ło matko dałaś mi dupy tak dobrze, to pewnie żona!!!" nie #!$%@?, na początek przyjaźń nawet sexualna a potem się zobaczy jak grunt będzie pewny
  • Odpowiedz
@SScherzo: ale dlaczego jestem mistrzem, przecież to prawda, wystarczy być bardziej rozgarniętym ( ͡° ʖ̯ ͡°) i tak każdy związek się inaczej kończy jedni się kłuco inni zostawiajo liściki itd. miłość jest nagła i finish jest nagły bo ludzie są za głupi by być razem
  • Odpowiedz
@maxprojekt: witam, podobny przypadek tutaj (4 lata), tyle że ja już pierścionek kupiłem, kredyt na mieszkanie wziąłem i salę zamówiliśmy na wesele. już prawie tydzień mamy "separację". sam do niej nie piszę, a ona - jeśli coś napisze (JEŚLI), to odpisuję jednym zdaniem, że niby taki maczo jestem. w międzyczasie w środku umieram i oglądam gównoprogramy w telewizji, popłakując sobie po przebudzeniu, przed snem, w czasie srania. ech. szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@maxprojekt: Kobieta jest z Tobą szczera, nie chce już dalej tego ciągnąć. Zachowaj się jak mężczyzna i po prostu się z tym pogódź, a nie wylewasz żale na portalu ze śmiesznymi obrazkami przy hucznym poklasku "mężczyzn" nienawidzących kobiet. Odczekaj trochę, pożyj pełnią i jak będziesz gotowy to znajdź sobie nową ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie dobrze, zawsze się jakoś układa.
  • Odpowiedz
  • 2
@maxprojekt Powiem ci tylko tyle ze na 100% to nie byla jej nagła decyzja. Nigdy to sie nie dzieje nagle. Prawdopodobnie od dawna o tym myślała i może nawet dawała sygnały ktorych nie widziales albo nie chciales widziec.
  • Odpowiedz