Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #etc #eth -- Oświadczenie jest https://www.reddit.com/user/zanetackett/ że najpóźniej w poniedziałek będą włączone wypłaty USD.
Czyli domyślam się że ETC i ETH uruchomią pewnie jutro lub pojutrze.

No ładnie. Dobry prognostyk na przyszłość. Teraz jeszcze taka kwestia czy dużo ludzi odejdzie z tej giełdy czy wręcz przeciwnie giełda zostanie nagrodzona przez inwestorów tym że mimo takiej wpadki powstała.

No i chyba nie takie całkiem pewne jest że ETC otrzymamy 100 % bez strat czy też pomniejszone lub źle rozumiem to:
[–]zanetackett[S] [punktacja ukryta] godzinę temu

It says that we will be posting an announcement tonight and that we will be releasing an explanation on how we are addressing those who had used btc to open an ETC margin position.

Time zone EST.

Aczkolwiek mi się wydaje że nie powinno być problemu no bo dajmy na to miałem otwartą pozycję długą MARGIN za pożyczone BTC i zamknęli to z zyskiem to przecież ze sprzedaży ETC jest finansowane oprocentowanie oraz spłacony jest dług. Tak to chyba jest pomyślane więc bazowa ilość ETC powinna mi zostać nie naruszona. Lub tego trochę nie rozumiem jak to działa.
  • 29
@adrix: tutaj popatrz: https://www.reddit.com/user/zanetackett/ tutaj wszystko piszą na ten temat. BTC i USD nie otrzymasz w całości - straty będą z tego co piszą podzielone pomiędzy USD i BTC. -ale pytaj innych użytkowników bo ja nie znam za dobrze języka angielskiego. Posiłkuję się czasami tylko znajomością języka mojej dziewczyny która zna perfekcyjnie angielski. Ale nie zawsze ona jest bo często jeździ służbowo.
@Kliko: Ja osobiście nie wierzę że w ogóle ktoś kolwiek co kolwiek odzyska. Narazie jest to tylko ich pisania lub granie na czas. Kto wie czy w tym czasie nie wyprowadzają resztę naszych środków.
@BTCexpert: Hm. Z tego co zrozumiałem to straty będą pokrywane od użytkowników BTC i z USD grających na dźwigni w tym czasie. Sam osobiście nie miałem pieniędzy na dźwigni, czy pożyczce, tylko leżały w wallecie exchange, więc sam już nie wiem.
ale jakieś światełko nadziei jest. Czuje że jak odpalą bitfinex btc mocno UP.


@adrix: Też tak sądzę, dlatego obkupiłem się w BTC wczoraj i dzisiaj dosyć sporo. Naruszyłem nawet swoje stałe ustalenia budżetowe. Wszedłem dosyć grubo. Grubo jak na mnie :) czuję że tak samo poleci UP ETC i być może ETH
@lolozo: tylko dźwignie ETC. Ale w wyniku zamknięcia przez bitfinex mojej długiej pozycji powinienem mieć zysk w BTC ( zakładając wg tego co napisali że rozliczali pozycje wg kursu :
ETCBTC: 0.00471495 ). I kwestia czy te BTC będę miał czy też nie. Zdążyłem się nawet u nich zweryfikować. Tylko teraz zastanawiam się po co. Jedynie może mi się to przydać przy prawnym odzyskiwaniu moich środków.
@BTCexpert pepcio mam nadzieję, że nie będziesz sprzedawał narazie swoich ETC żeby nie zaniżać mi kursu ;) Wchrzaniłem się znowu delikatnie w to wczoraj w dołku 0.0038 w ramach dywersyfikacji portfela. Trzymam kciuki za to żeby oddali Ci te ETC.
@BTCexpert Już dwa razy wsiadałem do tego pociągu i wysiadałem, ta przejaźdżka dała mi sporo zarobić a ten trzeci raz wsiadam na ryzyko teraz chcę trzymać na dłużej. Wczoraj widziałem, że projekt rozwija się a stoją za nim bardzo poważni deweloperzy i ludzie, których chcę wesprzeć. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mam nadzieję że nie wtopiłem. To taka moja druga po bitcoinie inwestycja w przyszłość.
@pawlo74: Ten cały Zanetackett chyba jest tylko po to by utrzymywać kontrolę nad paniką inwestorów. Codziennie piszą dzisiaj będzie strona do sprawdzenia sald i codziennie pod koniec dnia pisze że jednak on nie wie czy na pewno dzisiaj. I tak będzie codzień. Coraz bardziej wydaje mi się że to jest tylko ich gra na czas. Na 99% uważam że nie zobaczę swoich ETC. Już zawiodłem się nie raz min na mintpal.
ETC i tak nie zobaczysz bo ci to rozliczą wcześniej na USD po podanym na stronie kursie.


@spekula: Ja nie posiadałem pozycji ETCUSD lecz ETCBTC i tą pozycję MARGIN rozliczą w BTC po kursie jaki podali na stronie czyli zgodnie z tym co podali:

BTCUSD: 604.06000000
ETHUSD: 10.19050000
ETHBTC: 0.01689900
ETCUSD: 2.83700000
ETCBTC: 0.00471495
LTCUSD: 3.75180000
LTCBTC: 0.00621295

jest to kurs 0.00471495 dla mnie. A więc w tej cenie zamknęli mi