Wpis z mikrobloga

Mircy, co się właśnie odwaliło, to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No więc mamy razem z innymi byłymi i obecnymi #swiadkowiejehowy (ale takimi którzy przejrzeli na oczy, że to sekta, tylko czasem z różnych powodów nie mogą tej organizacji opuścić, np. ze względu na rodzinę) forum dyskusyjne. Od jakiegoś czasu na to forum uparcie wchodzą goście z samej centrali w Polsce - z Nadarzyna. Najwyraźniej mieli nas za idiotów, bo nawet nie użyli żadnego proxy, tylko na pałę weszli z adresu IP zarejestrowanego na siebie. W dodatku zaczęli wypisywać do ludzi prywatne wiadomości, podając się za byłych ŚJ i próbując wyłudzać ich dane osobowe (żeby ich móc potem wykluczyć ze zboru za "odstępstwo"), a także straszyć naszych użytkowników "starszymi zboru". I myśleli, że my tego nie zauważymy. Otóż, zauważyliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po zbanowaniu zaczęli zakładać nowe konta przez proxy. W sumie założyli chyba z 10 kont, które banowaliśmy jedno po drugim.

PS. Zadzwoniliśmy do nich pod numer podany w bazie Whois. Miły pan powiedział, że zaprzecza jakoby oni brali w tym udział (a jakże). Zadzwoniliśmy więc do ich działu prawnego, ale tam również zaprzeczyli. Dziwne, a ponoć Świadkowie Jehowy nie mogą kłamać ( ͡º ͜ʖ͡º).

#archiwumswiadkajehowy #bekazpodludzi
ohmyjw - Mircy, co się właśnie odwaliło, to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No więc mamy...

źródło: comment_dCKKDz5K1QaA4sibFCbua0OTU7tneksz.jpg

Pobierz
  • 61
@Vladimir_Kotkov: Jeśli masz na myśli osoby takie jak ja czy inni uczestnicy forum, którzy nadal formalnie pozostają członkami tej organizacji - mogą ich wykluczyć ze społeczności. W praktyce wygląda to w ten sposób, że podawane jest ogłoszenie "XYZ nie jest już Świadkiem Jehowy", co dla wszystkich pozostałych jest sygnałem jak mają Cię traktować. W sekundę tracisz wszystkich przyjaciół których tam miałeś (przestają się do Ciebie odzywać), a jeśli Twoja rodzina to
@gosvami: @xhxhx:

Chcielibyście z dnia na dzień zostać pozbawieni osób Wam bliskich? Bo dokładnie tak to działa. I to nie dlatego, że te osoby nie chcą naszego dobra lub nas już nie kochają. One są zmanipulowane, ich mózgi zostały wyprane przez lata pobytu w sekcie. Jest to na szczęście proces odwracalny, dlatego wielu z nas zostaje tam jedynie dla swoich bliskich, by chociaż spróbować ich stamtąd wyciągnąć. Inni po prostu