Wpis z mikrobloga

@Rabusek: magikarp`i u nas jak na lekarstwo, ale zdaje sobie sprawę że mogli śmignąć na kilka dobrych tripów (bez botów) i ogarnąć takie gyardosy. Niemniej jednak śmierdzi mi to że nagle prześcigneli mnie w lvlach - i to srogo (biorąc pod uwagę zwiększające się progi XP)
@withoutSmallGarden: O jak się ładnie sypie ten hype :D
Nie wiem kto zna/pamieta ten obrazek z simpsonów gdzie "szkoci zrujnowali szkocję" ale to jest czysta prawda do gier. Nic tak nie niszczy ich jak samo community graczy.

Dlatego unikam wszelkich gier opartych na relacjach graczy, multi jeszcze przejdzie ale to...
@Naxster: chodziło mi o to że po osiągnięciu wysokiego poziomu zawsze następuje jakiś spadek zainteresowania.
Ale cziterzy to zupełnie osobny temat nie związany ze zjawiskiem opadającego hypea - to zjawisko może po prostu zniechęcić tą grupę graczy która została by po opadnięciu hypeowej fali.
@withoutSmallGarden: Ostatnio było, że po aktualizacji usuwającej znaczniki odległości sporo osób stwierdziło, ze jest niegrywalna. Szukali wymówki by udawać, ze wcale hype ich nie poniósł. Ogólnie wali się cała ta banieczka wokół pokemon go. Zostaną tylko ci, którzy od początku traktowali to jako zabawne edomondo
@Naxster: moim zdaniem przesadzasz. Deweloperzy oddali nam ponoć dopiero 10% gry. Jeśli im wierzyć, a nie należy zapominać kto stoi za Niantic - to jeszcze sporo się może ciekawych rzeczy pojawić. Zapowiedź eventów, wymiany pokemonami i wiele innych choć jak już ustaliliśmy zacząć powinni od CHEATERÓW.
Podsumowując - szczyt hype`u osiągneli - teraz nieunikniony spadek.
Spadek dodatkowo wywołują cziterzy i fakapy z namierzaniem pokemonów i inne drobne niedoskonałości.
Sytuacja może się