Wpis z mikrobloga

Mirki... dziś mija równe 10 lat odkąd jestem z wami

Stary już jestem, więc pamiętam czasy pierwszego wykopu:

- głosowanie na znaleziska na plus i minus (brak 'tradycyjnego' zakopywania)
- niesamowicie brzydki layout (nie było nawet nocnej skórki!)
- brak reklam (ʘʘ)
- baza danych posiadająca mniej jak 1500 userów (wtedy były publiczne statystyki!)
- wykopalisko z jednocyfrową ilością oczekujących linków (odświeżałem je co 30 minut :D)

Miałem nawet krótki (kilka miesięcy) epizod bycia moderatorem na wykopie. Poznałem fajne skrypty do wykrywania multikont, sposoby wykrywania nieprawidłowości (od 10 lat, to się chyba i tak mocno zmieniło) i miałem to szczęście, zostać przeszkolonym 'z moderowania' przez samego @m__b via gadu-gadu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przez większość czasu byłem jedynie konsumentem treści. Intensywnie udzielałem się jedynie przez 2 miesiące, prowadząc akcję #unknownews - czyli mój autorski projekt, który pozwolił mi zamieszkać na stałe w gorących od początku do końca jego trwania ( ͡ ͜ʖ ͡)

Niestety, z okazji mojego małego święta nie będzie dziś ani 'rozdajo' ani 'usunkonto' - możesz za to złożyć mi życzenia i dać plusika ;)

Powrotu do unknowNews w najbliższym czasie nie planuję, ale chodzą mi po głowie inne, równie ciekawe akcje - stay tuned ( ͡ ͜ʖ ͡)

P.S. sporo udzielam się na FB - jeśli chcesz, to daj mi suba -> https://fb.me/jakub.mrugalski

#oswiadczenie #wykop #chwalesie #gimbynieznajo #historia #nostalgia
Pobierz imlmpe - ▶ Mirki... dziś mija równe 10 lat odkąd jestem z wami ◀

Stary już jestem,...
źródło: comment_sdIZpDgjzM7LW3eigGHdUJSDHESnrwIz.jpg
  • 105
@imlmpe: ej ale nie musisz wołać 4k ludu, jeszcze cię na czarną wstawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkiego najlepszego życzy Ci nołnejmowa pomarańczka ( ͡ ͜ʖ ͡)
W centrum sterowania światem podłączanie monitory przez VGA?


@canto: tak, bo są niekompatybilne z moim makiem i raz na jakiś czas się nie wybudzają ze stanu uśpienia gdy sa podpięte bezpośrednio przez thunderbolta. Muszę używać przejściówek... co poradzić (,)
Zdradź proszę model monitora ;>


@Aliawser: "dell u2412mb". Pogooglaj sobie za problemem z podłączaniem tego.
Na HDMI działa super, ale mam tylko jeden port tego typu (a dwa monitory). Na Thunderbolcie się nie wybudza co 5-10 przerw na kawę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na zwykłym kabelku jest super - wszystko działa. Chyba jako jedyny w biurze takich używam ( #hipster ) ale za to nie narzekam na
Ja mam apple display i czasami nie wybudza się momentalnie (szczególnie rano po podłączeniu kabelka), trzeba chwileczkę poczekać.


@canto: wcale się nie wybudzają. Można czekać nawet kilka minut i nic. Jedyny ratunek to wyjęcie kabla i wsadzenie ponownie. Zdenerwowałem się więc i wymieniłem kable - like a boss ( ͡ ͜ʖ ͡)