Wpis z mikrobloga

#uberoslo
Tak jak obiecałem! kilkanaście słów o #uber w oslo!
w gwoli jasności
- to nie jest moje główne źródło zarobku, ubera traktuję jako kieszonkowe!
- auto w kredo już miałem zakupione przed uberem, więc kredytu i ubezpieczenia nie wliczam w koszta!

Jak dostać się do U w Oslo
- musisz posiadać pozwolenie na pobyt w NO, prawo jazdy-może być polskie, auto na norweskich blachach, i tutaj odradzam byle jakie gofno, które posiada 5 drzwi - bo klienci was zjedzą! Osobiście zaczynałem od Lexusa CT200h w fSport z 2014, lecz okazał się zbyt mały, teraz jest A4 Avant z 2013. Założenie działalności to 15 minut roboty przez neta, karta na stację paliw, konto firmowe w banku i można startować.

Jak jest z zarobkami w U
poniżej ss z zarobkami z ostatnich 7 dni, łącznie przejechałem około 800km
- mam zwrot podatku za paliwo, bramki, czyszczenie auta oraz internet w samochodzie.
- kwota podana jest przed podatkiem, wysokość podatku jest uzależniona od ilości dochodów, jeden będzie miał 39% inny 49%
Sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie czy te 12 do 15 k nok tygodniowo przy średnio 4h jazdy w tygodniu i dwóch nockach w weekend to dużo czy mało!

To są moje zarobki, znam i widzialem uberowca który miesięcznie wyciągnął 120k nok przed podatkiem, ale to już jest s-------a!

Jak rozpieszczam klientów, przede wszystkim auto, ja mam A4 ale we wrześniu wskakuję na Teslę, do tego mam wifi oraz spotifi w aucie. Nie wożę żadnego picia, cukierków czy innych gówien, bo to nie butik! Ze złotówami żyjemy bardzo dobrze, nikt nikomu w gębę nie pluje nie to co w #warszawa! totalna patola!

to chyba na tyle, jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie, będę siedział jeszcze w piwnicy przez moment więc coś odpiszę!

#zagranico #emigracja #pracbaza #norwegia
localgoodness - #uberoslo 
Tak jak obiecałem! kilkanaście słów o #uber w oslo!
w gw...

źródło: comment_3H5fUBdi0sF9gsiJDVk6v3D0JnxUDQRg.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach