Wpis z mikrobloga

@Filippa:

prawda boli xDDD ze seks z małolatami nie jest dobry


Jest najlepszy

Jeszcze statystyczny facetoid zostawi taka z brzuchem w ciąży i będzie miała przesrane bo oczywiście w tym kraju nie ma aborcji


Łapanie na dziecko już nie działa srry P0lka. Jedz kawałek dalej i tam cię wyskrobią tanio.

rodzina pełna konserw co uzna za "puszczalska"


Gdyby na kuśće nie skakała, to by opini/bachora nie miała :)
@JIDF czyli kobieta nie musi brać pod uwagę jakiejkolwiek opinii facecika w kwestii aborcji, bo przecież to ona jest puszczalska a facet który brał udział w stosunku się nie liczy, więc statystyczny facetoid nie powinien rościć sobie do tego nawet prawa.

Generalnie poziom twoich argumentów jest niski, jakakolwiek głębsza rozmowa z wami nie ma sensu
Poza tym ładne wyrwanie z kontekstu bo wcześniej pisałeś ze z dziewczynami o niższym wieku nie widzisz problemu


@Filippa: ok, heheszki i kłotnie to jedno ale teraz to już są pomówienia bo nic takiego nie pisałem i takich rzeczy nie toleruję
@JIDF twoje rozumowanie to jedno wielkie fatality.
Czyli podsumowując, kobieta ma brać pod uwagę zdanie w kwestii aborcji bo według twojego rozumowania trzeba brać pod uwagę zdanie dwojga, ale jeśli chodzi o ciążę to już jej własna wina bo wskoczyła na #!$%@?, to się nie klei w jakikolwiek sposób, bo jeżeli facet ja zostawił to co go będzie interesować zdanie w kwestii wyskrobania bachora?
Radzę solidnie przewartościować swój umysł.

Bo tak jak
@jestem_tunowy: @Filippa Wow xD
To dosłownie kwintesencja hipokryzji kobiet i podwójnych standardów. Kobieta może od 16 do 40 robić co chce - jasne, pewnie, u go gurl.
Facet może od 16 do 40 robić co chce - grooming, manipulant, mizogin.
I ogólnie ciekawe jest to powoływanie się na "brak doświadczenia życiowego". Czy istnieje jakiś niemylny arbiter, który decyduje kiedy człowiek osiąga na tyle dojrzałości, żeby móc z nim wchodzić w niekorzystne
@Felixu: tymczasem fetyszyści milfow którzy mówią że młoda się nie umywa do starszej doświadczonej , mnie zawsze zastanawia dlaczego takie mało mądre jednostki jak ty roszczą sobie prawo mówić za wszystkich
@Felixu: typie ja mam sama 26 lat i do mnie chłopaczki z liceum robią maślane oczy bo mam baby face i wyglądam na dużo młodsza z twarzy ale ciało mam już 26 latki ukształtowane I MNIE TO BRZYDZI że takie dziecko by mogło coś ode mnie chcieć ale przestań walić farmazony że faceci nie lubia starszych
Młode oskarki wrecz uwielbiają
@Felixu Generalnie nikt normalny nie chciałby się wiązać z 14/15 latkami mając grubo powyżej 20 lat, nie wspominając o 30.
Jakikolwiek esencjalizm biologiczny nie ma sensu bo odbiera resztki logicznego myślenia a raczej daje powód do usprawiedliwiania swoich działań.
Wystarczy spojrzeć na ostatnią dramę z pedofilem stuu który przecież twierdzi że według natury ruchanie 12 latek jest dobre, a nawet może i obcowanie z 10 latkami.
Natura jest "lewacka" xD i działa