Wpis z mikrobloga

@Nova24: Podejrzewam, że jest wyższa i szuka partnera minimum o swoim wzroście. Może miała już przypadki, że niższy od niej mężczyźni mieli kompleksy ze względu na jej wzrost, z tego co słyszałem to dość powszechne.
@Nova24: kojarzę tą fotkę i ona chyba często lubi przesiadywać na fp brak braku ironii i wypisywać jakieś rakowe komentarze, w sumie to się nie dziwie że siedzi na tinderze, chociaż może być to dynamiczna korpo laska szukająca tylko bolca na jedną noc
@r5678: > Ogólnie to jestem zaskoczony że kobiety przykładają uwagę do wzrostu. MI tam obojętne czy dziewczyna ma 150 czy 190cm. Oby była dla mnie atrakcyjna i tyle. Tak samo nie uważam aby ktoś mający mający te 17X kilka cm był niski. Oraz że kobieta jest w stanie zauważyć różnice w kimś kto ma 180 a 175.

Nie dowierzam w to co czytam. To tak samo jakbyś napisał, że dziwisz się
tez mnie emoji wkurzają


@84pontiacdream: mnie tylko te wszystkie zdupy obrazki. Prawilne emotki ze znaków tekstowych są ok.
Niestety obecnie większość komunikatorów zamienia je automatycznie na jakieś #!$%@? mózgowo obrazki.
@Nova24: e-tam #rakcontent od razu. Może trafi na jakiegoś Mariana co również hejtuje emotki i będą żyli długo i szczęśliwie (albo przynajmniej se poruchają).
Jednak źle się zabiera do tematu. Jeśli pisze czego nie chce, a nie pisze czego by chciała, to ściągnie samych trolli (patrz: twoja do niej wiadomość), a ci którzy by ewentualnie mogli jej pasować nigdy do niej mogą nie trafić.
@deroo: naprawdę uważasz, że kobieta, której PODSTAWOWYM wymogiem wobec faceta jest wzrost może być osobą z fajnym charakterem?

Bo moim zdaniem absolutnie nie.
Szczególnie, że zapewne porzuciłaby to kryterium, jakby jej jeden z drugim "karzeł" pokazał wyciąg z konta.

@wypokMateusz: skoro już rozmawiamy o nazewnictwie - to co piszesz jest trochę bez sensu, bo na tej zasadzie ktoś, kto ma 1mm powyżej średniej jest już "wysoki".
A to jak z
@Nova24: ale swoją drogą wysyłanie tych wszytskich kuzwa 'upominkow' czy 'prezentow' w stylu komputerowy bukiecik czy inne gówno to nie wiem czemu ma służyć - zakochać sie od tego mam czy co? Stwierdzić że pasujemy do siebie jak 2 połówki jabłka?
jeżeli dorosły mężczyzna ma wzrost około 170 cm czy poniżej to ciężej przychodzi mi traktować taką osobę poważnie


@wypokMateusz: putin ma 170cm :) ... mi ciężko traktować takich debili jak ty poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pantokrator
Zbyt daleka interpretacja. Nie podrzucaj mi czegoś czego nie napisałem ani nawet nie miałem na myśli. Mam nadzieję, że nie będziesz dalej w to brnął bo to ślepa ulica.

@strean Moim zdaniem nie powinieneś jeszcze publicznie się wypowiadać. Daruj sobie odpowiedź jeśli ma być na podobnym poziomie.

Powtórzę, w moim odczuciu jeśli facet ma 175 cm to jest niski. Po to jest forum żeby wymieniać się poglądami/wiedzą/odczuciami. Jeśli ktoś ma inne
@Pantokrator zwróć uwagę na zwrot "można uznać". Wystosowałeś wobec mnie absurdalny zarzut, że podzieliłem społeczeństwo na trzy grupy: niski, 180 cm, wysoki. Logicznym jest, że jeśli ktoś ma 150 cm to jest bardzo niski (to lub inne określenie pozwalające odbiorcy na trafne zrozumienie sensu wypowiedzi), osoba o 178 cm jest bliska średniej czy 200 cm kolos jest bardzo wysoki. Im dalej od średniej tym należy używać adekwatnych określeń. Nie wiem skąd przyszło
@wypokMateusz: 2 metrowego człowieka też "można uznać". Ale to nie istotne. Istotne jest to, że takie uznawanie osoby minimalnie poniżej średniej za niską jest głupie i prowadzi do logicznych konsekwencji, które opisałem.
Teraz piszesz bardziej z sensem i super.