Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
co zrobic jak żona po 13 latach małżeństwa w odpowiedzi na to jak bardzo brakuje mi bliskości i zależy na seksie, odpowiedziała żebym sobie po prostu sam robił dobrze? nie zdradza mnie, po prostu tak jest że nie potrzebuje "zbyt często" a mi zależy na czułości...

jakieś porady?
#zwiazki #malzenstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 89
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ogranicz jej atencje, wychodz czesciej z kumplami, skup sie na sobie i swoich pasjach, zacznij dbac o siebie jakbys szukal innej baby. wiecznie powtarzaj ze wszystko w porządku, niech nic sie nie martwi, nadal ja kochasz, itp.... myślę ze w miesiąc jej przejdzie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zacznij się lepiej ubierać, kup nowe perfumy, znikaj na dłużej (nawet do kumpli) i niech się baba martwi oraz wzbudzi odrobinę zazdrości w sobie.

Jak jej to nie ruszy tzn., że już ją nudzisz i tobą gardzi, więc czas na rozwód.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zapisz się na kurs tańca powiedz jej o tym i obserwuj. Tylko chodź tam sam a nie z żoną, warunek konieczny. Długo nie wytrzyma myśli że jakaś inna cie dotyka bo to jest zagrożenie w stylu że inna może odebrać jej chłopa który dostarcza zasoby. W sumie w ramach eksperymenty możesz tylko powiedzieć że zapiszesz się i zacznij obserwować, jak nic się nie zadzieje to się zapisz
  • Odpowiedz
co zrobic


@mirko_anonim: dyskretnie zabezpieczać swój majątek, znaleźć dobrego prawnika, zlecić śledzenie żony (a nuż ma bolca i będzie z jej winy), zacząć rozglądać się za nowym lokum, przyzwyczaić się do myśli, że to koniec. Za rok mi podziękujesz za te rady.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ogranicz jej atencje, wychodz czesciej z kumplami, skup sie na sobie i swoich pasjach, zacznij dbac o siebie jakbys szukal innej baby. wiecznie powtarzaj ze wszystko w porządku, niech nic sie nie martwi, nadal ja kochasz, itp.... myślę ze w miesiąc jej przejdzie.


@WhiskyRomeo: rejestruj jej aktywności komputerowe, to gdzie przemieszcza się waszym samochodem, prywatny detektyw może, zbieraj materiały
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zaniedbuję cię? rozwód albo babe se znajdź na boku

Sorry, ale skoro kobiety w takiej sytuacji wręcz reklamują takie rozwiązania, to dlaczego ty miałbyś tak samo nie postąpić?

Pamiętaj, życie masz jedno. Chcesz je zmarnować przy boku kogoś kto cię nie kocha? :P
  • Odpowiedz