Wpis z mikrobloga

Cześć, wczoraj zjadłem dużego kebaba, przez całą noc w pracy czułem się jak tłusta świnia. Mimo dwukrotnego umycia zębów i żucia gumy nonstop czułem smak sosu w ustach ( ͡° ʖ̯ ͡°). Postanowiłem, że to był mój ostatni kebab na jakiś czas. Mirki ile plusów tyle dni nie jem kebabów. jeśli nie wytrzymam wpłacam na wybrane schronisko dla zwierząt 300zl ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • 103
@lukglo86: Kiedys duzo imprezowalem we #wroclaw
Pewnego pieknego dnia, kiedy to szedlem na lunch przy rynku jakis ziomek idacy w przeciwna strone powiedzial do mnie czesc. Oczywiscie odpowiedzialem "czesc co tam?" i tak rozeszlismy sie w swoich kierunkach. Troche mi zajelo przypomniec sobie dokladnie kto to wlasciwie mnie powital. Okazalo sie, ze to sprzedawca kebabow z Nynek kebab house gdzie prawie co wieczor od dwoch tygodni wpadalem po polnocy na kebsa.
@lukglo86: Za 5 lat na spacerze z żoną....: "Kochanie a może coś zjemy na mieście, popatrz fajne kebsy dają"
On: Nie mogę... zostało mi jeszcze 9 miesiecy obietnicy
^^
@drymz: otyłość raczej mi nie grożą, teraz tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Firenz: no co Ty :) ja planuję wygrać to postanowienie. Koło południa zobaczę ile będzie plusów, robię zrzut ekranu i jedziemy z koksem