Wpis z mikrobloga

#tinder to jednak kopalnia beki. Kilka typów alvarosów, które przewijają się non-stop i rażą w oczy udawaniem i lanserką:
1. CZŁOWIEK SUKCESU - "będę twoim Christianem Greyem", czyli profilowe w garniaku/koszuli przed lustrem/w windzie/na tronie królewskim/w kabriolecie, drogi zegarek, męski dziubek, ew. z butelką drogiego wina i nocną panoramą Warszawy w tle. Dla mnie najbardziej żenujący, obciachowy, pretensjonalny typ.
2. ZAPALONY PODRÓŻNIK/POSZUKIWACZ WRAŻEŃ zdjęcie na pustyni z małym murzyniątkiem/zdjęcie z nurkowania z rafą koralową w tle/zdjęcie na żaglach/zjazd na snowboardzie z Everestu.
3. SPORTOWIEC zdjęcie jak przekracza metę maratonu/selfie z kaloryferem przed lustrem na siłowni/insta ze zdjęciami zdrowych posiłków by Anna Lewandowska.
4. HIPSER-BRODACZ-DRWAL znak rozpoznawczy - wielka broda a'la Karol Marks, okulary Ray Ban, uniesiona brew w grymasie zblazowania, widoczne tatuaże, wełniana czapka latem obciągnięta do tyłu.
5. LUZAK - zdjęcie w petem/skrętem w ustach, filuternie przekrzywiona czapeczka z daszkiem albo kaptur, mina w stylu "mam #!$%@?", zwolennik wolnych konopi.

No i pozostaje mała garstka normalnych kolesi, którzy nie pokazują gołej klaty, drogich ciuchów i szczerze się uśmiechają. #takaprawda #niebieskiepaski
  • 105
@lucciola: A co złego w zdjęciu na pustyni czy podczas przekraczania linii mety maratonu ? Ludzie mają swoje zainteresowania / pasje i po prostu to pokazują. Widać nie cykają sobie codziennie po 5 selfie w lustrze, czy nie skomlą do znajomych żeby im cykali foty na każdym kroku i ich jedyne fajne zdjęcia to te z upamiętnionych wydarzeń wycieczka/bieg/itd...

Nie pisze tu personalnie, ale jeśli czyjeś największe podróże to te do
@krolowamonika: nie chodzi o to, że podróżowanie jest złe, tylko o proporcje. 5/6 fotek bez widocznej twarzy, tylko w masce do nurkowania/goglach i kasku/kasku motocyklowym nie mówią nic o osobowości. To tylko pozowanie. Ja mam wrażenie, że facet chce mi za wszelką cenę zaimponować, a to nie jest sexy, to trąci desperacją.
@Droi8d: OK, ale 1-2 zdjęcia, nie wszystkie :) poza tym można napisać o zainteresowaniach w opisie.