Wpis z mikrobloga

#tinder to jednak kopalnia beki. Kilka typów alvarosów, które przewijają się non-stop i rażą w oczy udawaniem i lanserką:
1. CZŁOWIEK SUKCESU - "będę twoim Christianem Greyem", czyli profilowe w garniaku/koszuli przed lustrem/w windzie/na tronie królewskim/w kabriolecie, drogi zegarek, męski dziubek, ew. z butelką drogiego wina i nocną panoramą Warszawy w tle. Dla mnie najbardziej żenujący, obciachowy, pretensjonalny typ.
2. ZAPALONY PODRÓŻNIK/POSZUKIWACZ WRAŻEŃ zdjęcie na pustyni z małym murzyniątkiem/zdjęcie z nurkowania z rafą koralową w tle/zdjęcie na żaglach/zjazd na snowboardzie z Everestu.
3. SPORTOWIEC zdjęcie jak przekracza metę maratonu/selfie z kaloryferem przed lustrem na siłowni/insta ze zdjęciami zdrowych posiłków by Anna Lewandowska.
4. HIPSER-BRODACZ-DRWAL znak rozpoznawczy - wielka broda a'la Karol Marks, okulary Ray Ban, uniesiona brew w grymasie zblazowania, widoczne tatuaże, wełniana czapka latem obciągnięta do tyłu.
5. LUZAK - zdjęcie w petem/skrętem w ustach, filuternie przekrzywiona czapeczka z daszkiem albo kaptur, mina w stylu "mam #!$%@?", zwolennik wolnych konopi.

No i pozostaje mała garstka normalnych kolesi, którzy nie pokazują gołej klaty, drogich ciuchów i szczerze się uśmiechają. #takaprawda #niebieskiepaski
  • 105
  • Odpowiedz
@lucciola: A co złego w zdjęciu na pustyni czy podczas przekraczania linii mety maratonu ? Ludzie mają swoje zainteresowania / pasje i po prostu to pokazują. Widać nie cykają sobie codziennie po 5 selfie w lustrze, czy nie skomlą do znajomych żeby im cykali foty na każdym kroku i ich jedyne fajne zdjęcia to te z upamiętnionych wydarzeń wycieczka/bieg/itd...

Nie pisze tu personalnie, ale jeśli czyjeś największe podróże to te do
  • Odpowiedz
@krolowamonika: nie chodzi o to, że podróżowanie jest złe, tylko o proporcje. 5/6 fotek bez widocznej twarzy, tylko w masce do nurkowania/goglach i kasku/kasku motocyklowym nie mówią nic o osobowości. To tylko pozowanie. Ja mam wrażenie, że facet chce mi za wszelką cenę zaimponować, a to nie jest sexy, to trąci desperacją.
@Droi8d: OK, ale 1-2 zdjęcia, nie wszystkie :) poza tym można napisać o zainteresowaniach w opisie.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, w tym kraju nie mozna byc z niczego dumnym, niczym sie pochwalic, nie mozna sie cieszyc z malych sukcesow. Gdyby ludzie mieli byc tacy nudni jak wy chcecie (zebyscie wy nie poczuli sie gorsi, bo wasze zycie to zbior gownianych dni) to odzywaliby sie dopiero jakby wynalezli naped antygrawitacyjny, albo inne gowno.
  • Odpowiedz
@lucciola: a ja tam miałem taki profil (typ 2), i znalazłem kobietę też z takim profilem, i jest nam razem dobrze. Co o osobowości możesz zawrzeć na zdjęciu? Bo przynajmniej można dowiedzieć się czegoś o swoich zainteresowaniach...
  • Odpowiedz
selfie z kaloryferem przed lustrem na siłowni


@lucciola: XDDDD powiedziała, a potem jebła na profil 5 fotek z dekoltem do pępka i wypchanymi cyckami, oczywiście kadr znad głowy bo nadwaga motzno xD

jak można mieć ból dupy że ktoś w apce do szukania bolca pokazuje że jest atrakcyjnym bolcem xD
  • Odpowiedz
@lucciola: W sumie to jeśli szukasz mirka który:
1) Kiepsko się ubiera, nie ma hajsu na dobre wino
2) Nie wyjechał poza granice swojego miasta
3) nie uprawia sportu
odezwij się na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. 4 i 5 sam nie lubie
  • Odpowiedz
@lucciola: Podobnie jest z kobietami: prawniczki, podróżniczki, intelektualistki, sportsmenki itd. A jak już widzę podłączone konto instagrama, a tam kilka tysięcy zdjęć selfie, obiadów, wakacji, to momentalnie leci dislike, nie ważne jak piękna by była, za snapa i instagrama odrzucam i takim o to sposobem zostaje 1/4 dziewczyn do przeglądnięcia
  • Odpowiedz
@Kimchi: ŹLE mnie zrozumieliście. Nie chodzi o FAKT uprawiania sportu czy podróżowania tylko o CHWALENIE SIĘ TYM. Nie czaicie tej różnicy??? nie lubię udawania, lansowania, jak profil jest wypchany takimi zdjęciami to mam wrażenie, że jest w tym jakiś fałsz.
  • Odpowiedz