Wpis z mikrobloga

#tinder to jednak kopalnia beki. Kilka typów alvarosów, które przewijają się non-stop i rażą w oczy udawaniem i lanserką:
1. CZŁOWIEK SUKCESU - "będę twoim Christianem Greyem", czyli profilowe w garniaku/koszuli przed lustrem/w windzie/na tronie królewskim/w kabriolecie, drogi zegarek, męski dziubek, ew. z butelką drogiego wina i nocną panoramą Warszawy w tle. Dla mnie najbardziej żenujący, obciachowy, pretensjonalny typ.
2. ZAPALONY PODRÓŻNIK/POSZUKIWACZ WRAŻEŃ zdjęcie na pustyni z małym murzyniątkiem/zdjęcie z nurkowania z rafą koralową w tle/zdjęcie na żaglach/zjazd na snowboardzie z Everestu.
3. SPORTOWIEC zdjęcie jak przekracza metę maratonu/selfie z kaloryferem przed lustrem na siłowni/insta ze zdjęciami zdrowych posiłków by Anna Lewandowska.
4. HIPSER-BRODACZ-DRWAL znak rozpoznawczy - wielka broda a'la Karol Marks, okulary Ray Ban, uniesiona brew w grymasie zblazowania, widoczne tatuaże, wełniana czapka latem obciągnięta do tyłu.
5. LUZAK - zdjęcie w petem/skrętem w ustach, filuternie przekrzywiona czapeczka z daszkiem albo kaptur, mina w stylu "mam #!$%@?", zwolennik wolnych konopi.

No i pozostaje mała garstka normalnych kolesi, którzy nie pokazują gołej klaty, drogich ciuchów i szczerze się uśmiechają. #takaprawda #niebieskiepaski
  • 105
1. CZŁOWIEK SUKCESU - "będę twoim Christianem Greyem", czyli profilowe w garniaku/koszuli przed lustrem/w windzie/na tronie królewskim/w kabriolecie, drogi zegarek, męski dziubek, ew. z butelką drogiego wina i nocną panoramą Warszawy w tle. Dla mnie najbardziej żenujący, obciachowy, pretensjonalny typ.

2. ZAPALONY PODRÓŻNIK/POSZUKIWACZ WRAŻEŃ zdjęcie na pustyni z małym murzyniątkiem/zdjęcie z nurkowania z rafą koralową w tle/zdjęcie na żaglach/zjazd na snowboardzie z Everestu.

3. SPORTOWIEC zdjęcie jak przekracza metę maratonu/selfie z kaloryferem
@Zeugma: zrób w takim razie swoje zestawienie lasek na tinder, ja bym w każdym razie miała materiał na coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko jak szukam dziewczyn to chyba wyskakują mi les? bo zazwyczaj są podejrzanie przeciętne/brzydkie
@lucciola: ja Cie rozumiem, mnie też takie lansowanie się swoim życiem wkurza, zazwyczaj okazuje się że typ zjeżdżający z everestu jest przeciętniakiem, a koleś w garniturze gołodupcem :D Ludzie chcą być chodzącą reklamą siebie, są produktem i chcą się sprzedać. Mało kto teraz zwraca uwagę na charakter. Jeśli są panny które chcą dobry produkt, to są kolesie którzy robią dobry marketing, tak to działa
@pilot1123: dla mnie marne selfie może wiecej powiedzieć o człowieku niż kolejna fotka znad basenu, z nurkowania albo na wielbłądzie. Twarz mówi wszystko, ładne widoczki to tylko ładne widoczki. Można je skrócić do "lubię nurkowanie" albo "lubię podróżować". To jest tak naprawdę chowanie się za taką maską, można mieć życie po brzegi wypełnione podróżami i sportem, a w środku nie mieć nic, być pustym, skupionym na sobie narcyzem. Dlatego wolę nawet
@lucciola: Jakie zdjęcie jest akceptowalne? Sam nie mam tindera, ale wydaje mi się, że trzeba jednak się pokazać by dziewczyna zwróciła uwagę na taki profil, więc zdjęcia drogich przedmiotów i egzotycznych miejscówek jak najbardziej na miejscu.
@czarny_matt94: już naprawdę dajcie se siana, naprawdę myślicie, że zrobię pokazmorde na portalu ze śmiesznymi obrazkami żeby jakieś stado stulei się zleciało i mnie dowartościowywało albo mieszało z błotem i przerabiało w paincie? Nie muszę mieć niczyjego potwierdzenia, znam swoją wartość.
@01ab: działa najlepiej na blachary chyba. Jeśli facet takiej szuka to w sumie logiczne, że wstawia takie a nie inne zdjęcia. Ja po prostu zaobserwowałam pewną prawidłowość w trendach
autentyczne, niezblazowane, pogodne. Drogie przedmioty i egzotyczne miejscówki to fałsz.


@lucciola: czekaj, czy Ty czasem nie pomyliłaś portali? Cały czas piszesz o Tinderze?