Wpis z mikrobloga

jadę w przedziale z 3 30 letnimi sebixami którzy otworzyli po piwku 10 sekund po wystartowaniu pociągu


@imawriter: i dlatego jednak kupuję zawsze miejsca w bezprzedziałowym - nawet ryzykując (jak ostatnio) że będzie tam sauna przez te pieprzone małe okienka (przy zepsutej klimie)
@eoeoeo: czekaj, czekaj, jeszcze nie doszliśmy do ataków. póki co były poruszone 2 tematy:
1. jak nie szukać kłopotów
2. jak oceniać RACJONALNIE szkodliwość osób trzecich.
@terwer358: w którym miejscu? poważnie chcecie strzelać do każdego sebiksa, który poruszy temat sutków kobiety obok siedzącej? gdzie to napastowanie? nawet autorka wpisu wyjaśniła, że choć głupie zaczepki, to o molestowaniu nie było mowy.
@imawriter:

Głupi żarcik o pewnej naturalnej czynności (tak, sutki twardnieją przy chłodzie, tylko cthulhu broń nie poruszajmy tego faktu w żartach, bo to gorzej niż gwałt) + żarty z siebie samych?

#shitwykopsays
- dzwoń na policję;
- dzwoń po sokistów;
- zwyzywaj ich że mają małe penisy
- podludzie
- bydło
- porównanie do gwałcących i obłapiających muzułmanów;
- gnoje
- molestowanie !!!!!111
@enron: też się staram bezprzedziałowy, ale akurat w godzinach kiedy potrzebowałam ładne ic nie jechało :X
@tomaszk-poz: już po xD założyłam słuchawki, głośno muzyka i dalej czytałam, ale śmiali się, głośno byli, co chwile wychodzili na fajke chyba do kibla bo jak wracali to śmierdziało a co najgorsze - konduktor był sprawdzać bilety, po korytarzu chodzili pracownicy i wszyscy widzieli, ze chleją piwa i są głośni - nikt nie zareagował,
@imawriter: Ja z takimi jechałem nocnym z Gdyni do Katowic. Też heheszki i piwka. Skończyło się tym, że jeden zasnął i nie kontaktował, a drugi zasnął i spał na podłodze. Całe szczęście znalazłem całkowicie pusty przedział i się przesiadłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)