Wpis z mikrobloga

@zolwixx: dla mnie była żenująca i wstydliwa trochę. Rozumiem gdyby jakąś kobiete mogło to urazić. Bo jednak takie teksty są po prostu niesmacze i może za bardzo intymne? Nie wiem czy dobrego słowa użyłam, trochę mi się zrobiło może nie przykro, ale tak smutno, poczułam się troche 'brudna' - mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi :D Ale. że mam dystans do takich sytuacji to szybko przekręciłam to na śmieszki
@imawriter: ja doskonale rozumiem i nie wybielam ich poczynania. zaskakują mnie tylko gwałtowne reakcje mirków, którzy już w te pędy wyrzuciliby ich z pociągu i rozstrzelali ( ͡° ͜ʖ ͡°) wydaje mi się, że większym problemem stanowiło ich głośne zachowanie i smród fajek + browarów. ale nie wiem, nie jestem kobietą i nie jechałem tym pociągiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Panie Boże daj mi siłę xD jadę w przedziale z 3 30 letnimi sebixami którzy otworzyli po piwku 10 sekund po wystartowaniu pociągu i maja glupie zaczepki typu "seba podkrec klime ale nie za mocno żeby pani sutki nie stanęły" xD


@imawriter: Przyznaj się, że siedziałaś obsrana i się modliłaś by cię nie zgwałcili albo molestowali a tutaj niby heheszkujesz.
@elberet:

napastowac - narzucać się komuś w sposób natrętny, agresywny

Żeby dziołcha chociaż im powiedziała, że sobie nie życzy takich uwag, a oni dalej ją tak zaczepiali to jeszcze bym zrozumiał to "napastowanie", ale #!$%@?, naprawdę? xD Od próby wiejskiego podrywu do napastowania moim zdaniem daleka droga.

@terwer358:

Kobieta ma inny poziom wrażliwości i takie gadanie wkracza w sferę seksualna powodując dyskomfort tej osoby i moze sie czuć molestowana.

No