Wpis z mikrobloga

Czy Wam też współlikatorzy jedzą rzeczy z lodówki? :/ Jadłam wczoraj powidła od ciocini dziś też chciałam je zjeść i nie mogłam ich nigdzie znaleźć... to było dziwne, bo wiedziałam, że muszą być. Zanurkowałam do śmietnika i był pusty słoiczek, wyżarte łyżeczką... Najlepsze jest to, że oni swoje słoiki myją i składują, a ten wyrzucili. Może myśleli, że nie zauważę...amatorzy.
Będzie burda jak wrócę z pracy. To koniec miłych uśmieszków w kolejce do łazienki.
#oswiadczenie #wspollokatorzy #problemypierwszegoswiata
y.....2 - Czy Wam też współlikatorzy jedzą rzeczy z lodówki? :/ Jadłam wczoraj powidł...

źródło: comment_NReWmYaqP7Bk5Eryv7NXwS9EUJpD29H0.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yolo92: robisz tak: kupujesz suszona carolina reaper. Miksujesz w jakimś blenderze na pył - sztuk dwie dla pewności ze rozsadzi galki oczne a potem odbyt. Wsypujesz, dobrze mieszasz i czekasz. Jedna łyżeczka od herbaty zrobi robotę. Tej papryczki mozna używać jako broni chemicznej. Sprawdzałem, działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nie, ale za to mój współlokator przez 3 miesiące zdążył:

- dwa razy nie zakręcić gazu w kuchni i wyjść z domu,

- zostawić włączone żelazko,

- zostawić otwartą lodówkę na kilka godzin,

- zgubić klucze od mieszkania.


@Andr3v: dwa pytania: jest niepelnosprawny i czy ma jakas robote, bo myslalem, ze to ja nie ogarniam. xD
  • Odpowiedz
@yolo92: bardzo lubię się dzielić z ludźmi jedzeniem i cieszę się kiedy smakuje im to co im dam lub kiedy podzielą się tym co mam sami. Niestety ja jestem cywilizowanym człowiekiem i nie jest to typowe podejście.
  • Odpowiedz
ITT: Polska w pigułce
- dżem od cioci i mycie słoików
- żarcie kradzione z lodówki
- gość który zrobił schabowe z tektury
- goście którym te schabowe z tektury smakowały
- gość który sugeruje wpakowanie do żarcia środka na przeczyszczenie - bo i po co jak dorosły, cywilizowany człowiek porozmawiać ze współlokatorami i wyjaśnić sytuację
- gość który sugeruje wpakowanie do żarcia alergenów - co w skrajnym przypadku może się skończyć
  • Odpowiedz