Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki z tagów #muzyka #gitara #gitaraakustyczna #naukagrynagitarze #muzyka #wykopbazar #sprzedam

Postanowiłem rozstać się z moją kochaną gitarą, przesiadłem się na klawisze i gitara jest już nr. 2, ciężko się z nią rozstać
() zwłaszcza, że wiele dobrym wspomnień mamy razem, ale nie mogę już patrzeć na to ja smutna siedzi w rogu pokoju bo jej nie używam.

Zatem specyfikacja dla nerdów:

Marris D220MBS

Pudło: dreadnought
Płyta wierzchnia: mahoń
Tył i boki: mahoń
Gryf: mahoń
Kolor: czarny matowy
Wykończenie: satyna

struny:nie pamiętam

Chcę jej znaleźć dobry dom, w którym będzie kochana, dbana i grywana tak często jak to możliwe, ma bogate brzmienie i nadaje się tak dla początkujących jak i średniozaawansowanych.

Nosi ślady użytkowania, nie ma rys, ale jest kilka obić lakieru w miejscach najbardziej newralgicznych. Progi w dobrym stanie nie wymagają szlifów, gryf nie zniekształcony, śruby w bardzo dobrym stanie.

do niej dorzucam pokrowiec w którym się zawsze znajdowała - nie jest mi potrzebny.

Cena: 500 złotych polskich i jest Twoja.

Odbiór osobisty możliwy w #bytom #chorzow #katowice, wołam zatem #slask #gop

kdraug - Mirabelki i Mireczki z tagów #muzyka #gitara #gitaraakustyczna #naukagrynagi...

źródło: comment_eKsanN0bQcAzW5DYyoxMBwnibhaH23Tr.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach