Wpis z mikrobloga

@Hahazard tylko po tym opisie? Nie znasz jej zainteresowań :) gdyby była ładna(nie mowie ze jest brzydka, na pewno musialaby schudnac i sie ogarnac) wystarczylyby same zdjecia by zdobyc zainteresowanie :D przeciez nie wszystkie te 'laski z instagrama' to pustaki, nie generalizujmy
  • Odpowiedz
@KeineLust: No fakt, dla faceta opis w tym stylu byłby słaby. Z drugiej strony wiele lasek próbuje być na siłę autoironicznych i czasami wychodzi to mega słabo. Tej się udało nie przekroczyć granicy żenady, więc doceniam.

@dejwidn: No nie znam, ale widać, że dziewczyna ma do siebie dystans i poczucie humoru. A to już coś, można łatwiej zacząć rozmowę i przede wszystkim jest o czym pogadać.

O ile
  • Odpowiedz
@Hahazard możliwe że ma, na pewno łatwiej byłoby jej kogoś poznać w realu gdzie mogłaby bardziej uwidocznić te cechy i wtedy wygląd zszedłby trochę na drugi plan niż na tinderze gdzie w pierwszej kolejności liczy się wygląd i laska odpada już na starcie, no chyba że dla tych uberstuleji o których napisałeś. opis może jej delikatnie pomaga :P

@alicemeow to od razu widać, nie oszukujmy się :D nie piszę, że
  • Odpowiedz
@dejwidn: Jak ktoś jest z natury lekko wycofany to może być mu ciężko pokazać to "w realu". Poza tym znam wiele osób megaprzebojowych, które nie mają problemu z nawiązywaniem kontaktów, a z Tindera też korzystają, także działa to w obie strony.

Zresztą nie wiemy czy laska nie założyła sobie konta po prostu dla beki i wrzuca na jakieś babskie fora screeny z tekstami stulejarzy, ktorzy do niej potem piszą. (
  • Odpowiedz
@dejwidn: ale po czym to widać? o to mi chodzi, bo ja też widzę, że nie jest drobna, ale nie wiem czemu miałabym widzieć nadwagę
@trololo55: ??????
@atencjon: no jasne, ale po czym to widać?

głównie chodzi o to, że ja tez widzę, że na pewno nie jest z tych drobnych i nie nosi XS, ale z drugiej strony znam dziewczyny, które nadwagi nie mają, grube
  • Odpowiedz
@alicemeow: nie ma czegoś takiego jak grube kości, to tłumaczenie grubych że niby to nie ich wina. Widać szeroką twarz ii duże pyzy, do tego w okularach odbijaja jej się kopytka że schabowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz