Wpis z mikrobloga

@Chicane: W post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RuskiHolmes: Nie islam, a jego (dość duża) mniejszość. No chyba, że założyć, że wszystkie religie to prymitywizm, to wtedy się zgodzę.
I nie, nie trafił swój na swego. W meczecie znajdowała się grupa anonimowych ludzi, którzy najprawdopodobniej nie są fanatykami religijnymi.
codzienne obcowanie z wieprzowiną czy dotykanie jej jakoś nie specjalnie ich ruszało


@kult_cwaniaka: ja pracowałem na kuchni za małolata w londynie i smażyli bekon bez mrugania okiem. ale chociaż mieliśmy każde jedzenie za free to nigdy nie jedli nic kuchni a robili sobie potrawki w takim własnym garnku (zawsze ryż własny + własna zielenina + tylko pierś kurczaka brali z chłodni). zawsze to samo żarli i zawsze rękami, jadłem to pare
@Majk_: To co już nie można jeść kiełbasy bo urazi się jakiegoś muzułmana? Jest to poza ich terenem gdzie obowiązuje prawo świeckie które nie zabrania jedzenia sobie wieprzowiny. Sam w Wielki post nie jem mięsa jest to moja prywatna sprawa i mam się oburzyć że koło kościoła będzie stał jakiś kebab? To jest prywatna sprawa co kto gdzie kiedy konsumuje...
@Majk_: Ale to już nie można jeść kiełbasy bo urażę muslimków? Może machanie im przed nosem nie należy do najkulturalniejszych ale z tego co widzę nikt tutaj tego nie robił. Wy za to kultura na najwyższym europejskim poziomie xddd
@czaykowski: No przecież mówię o tej patologii z afryki co przyjechała do Europy. W Afryce takie rzeczy dzieją się na porządku dziennym i się o tym nie mówi, no bo po co jak to żadna nowość?

W Afryce to się przecież gwałcą i kamieniują na ulicy.
@Rebeliant: chwila moment, masz na myśli tych brytyjskich narodowców odpowiedzialnych za ataki na Polaków i szerzenie wrogości? Jeżeli tak to jest to złe porównanie, bo tu nikt nikogo nie atakuje, chłopcy zrobili sobie tylko grilla na skwerku, a że wcześniej Arabia Saudyjska postawiła tam meczet to trudno się mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kawior2007: no troche masz racje, kartki z otwartym mowieniem, zeby "polskie robactwo" sobie wyjechało to troche wiekszy kaliber, niz gimboateistyczny grill pod świątynią. Jednak motywacja raczej taka sama, lepiej tępić takie zachowania w zarodku, żeby uniknąć niepotrzebnej eskalacji konfliktu. Szczególnie, że jakoś nie słyszałem o zwierzęcych zachowaniach warszawskich islamistow
Można nie lubić gimboprawaków, ale to i tak lepsze niż kolejne zwycięstwo religii pokoju, czyli >1500 ludzi zabitych w tegorocznym Ramadanie.


@RuskiHolmes: Jak miał mówić sławny lewicowy przywódca
Śmierć jednego to tragedia, śmierć milionów to statystyka.