Wpis z mikrobloga

  • 1266
Rowerzyści, jak ja was #!$%@? nienawidzę. Ale tylko tych jeżdżących po drogach. Nawet nie wiecie jakie to jest niebezpieczne, jadę dziś ciężarówka i muszę omijać tych pasożytów i zawalidrogi. Wciągnie jednego czy drugiego mi pod koła bo pęd powietrza wytąci go z równowagi chociaż omijam powoli i szeroko bo tego wyprzedzeniem nie można nazwaci pójdę siedzieć przez jednego czy drugiego idiote. Po ścieżkach rowerowych lasach itp sobie jedziecie do tego nic nie mam. #rower #boldupy #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 258
  • Odpowiedz
Rowerzyści, jak ja was #!$%@? nienawidzę.


@rvek: a ja busiarzy i kierowców ciężarówek. Mega brudasy i tłuste dupy wyrzucający wszędzie śmieci przez okna. Hałasu robicie co nie miara. #!$%@? się na chama przed maskę bo jesteście więksi. Nie potraficie jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Nie potraficie wyprzedzać rowerzystów, samochodów osobowych oraz o zgrozo ciężarówek. Niszczycie drogi bo wam się osi nie chce opuścić w przyczepie bo olaboga spalanie mi się
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman:

Ale rowerzysta na drodze ma prawo być

I to jest właśnie nieporozumienie, rower to nie jest taki sam pojazd jak samochód czy motocykl bo nie osiąga takich prędkości i w efekcie tamuje ruch. Powinno zostać zlikwidowane te durne prawo pozwalające rowerzystom na jazdę po drodze(chyba że na własną odpowiedzialność) oraz nie powinno być prawa zabraniającego rowerom jazdy po chodniku(jeśli nie ma ścieżki rowerowej).
Ps. Zanim zlecą się rowerowi terroryści którzy
  • Odpowiedz
@rvek też nie lubię rowerzystów. Sam jak jeżdżę to po chodniku zachowując ostrożność. Głupota jak dla mnie za to jest mandat... Powinni zrobić więcej dróg rowerowych i znieść mandaty za jazdę po chodniku imo
  • Odpowiedz
@rvek: Jak ja uwielbiam tych rowerzystów, zwłaszcza miejskich xD

Już pomijam fakt, że rower jest dla mnie pojazdem, którym powinno się jeździć polnymi drogami między wsiami, albo rekreacyjnie po bezdrożach podziwiając uroki natury i ciesząc się czystym powietrzem, ale to co odwalają i jak argumentują rowerzyści to jakieś robienie z logiki panny lekkich obyczajów :D

Pewnie nikt nie miałby pretensji do rowerzystów, gdyby mieli chociaż odrobinę RiGCZu - średnio kilka razy
  • Odpowiedz
hurr durr caly swiat ma sie dostosowac do mojego roweru! I wlasnie tacy jak Ty psuja opinie normalnym ludziom na rowerach


@M4ks: bardzo cie #!$%@? przepraszam, że wybrałem rower szosowy na cienkich oponach i nie mogę się poruszać po dziurawych chodnikach.

  • Odpowiedz
Idioci, nie jeżdżę w Polsce. Tu gdzie jeżdżę są tysiące kilometrów dróg rowerowych a ta szarancza dalej się pcha na drogi, ba ekspresowkami jeżdżą nawet.


@rvek: w takim razie gdzie jeździsz?
  • Odpowiedz
bardzo cie #!$%@? przepraszam, że wybrałem rower szosowy na cienkich oponach i nie mogę się poruszać po dziurawych chodnikach.


@rzydoMasonerya: dziekujemy, ze nie wybrales buldozera...
  • Odpowiedz