Wpis z mikrobloga

  • 1264
Rowerzyści, jak ja was #!$%@? nienawidzę. Ale tylko tych jeżdżących po drogach. Nawet nie wiecie jakie to jest niebezpieczne, jadę dziś ciężarówka i muszę omijać tych pasożytów i zawalidrogi. Wciągnie jednego czy drugiego mi pod koła bo pęd powietrza wytąci go z równowagi chociaż omijam powoli i szeroko bo tego wyprzedzeniem nie można nazwaci pójdę siedzieć przez jednego czy drugiego idiote. Po ścieżkach rowerowych lasach itp sobie jedziecie do tego nic nie mam. #rower #boldupy #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 258
@rvek: Trzeba było się uczyć a nie rzucać w szkołę kamieniami. Nie miałbyś tego problemu i zasuwałbyś na rowerku dla przyjemności.
@stapleton: ja polecam więcej dystansu i zrozumienia, każdy jest człowiekiem o rożnych możliwościach, jeden szybciej, inny wolniej. Jeden ma więcej koni pod maską swojego samochodu, inny ma mniej.

Jest takie powiedzenie "Każdy jest kowalem własnego losu" i tak samo każdy ma prawo różnie dbać o własne bezpieczeństwo. Ten co jeździ na 4 kołach i ten co na 2.

Jedzie ktoś samochodem, dziury w drodze, omija, jedzie slalomem, to jest gośc, nie
@rvek: a ja nienawidze kierowcow ciezarowek, ktorzy na autostradzie i ekspresowkach wyprzedzaja inna ciezarowke, #!$%@? sie na lewy pas z predkoscia 80-90 km/h to dopiero zawalidrogi
@Flypho: To nie trolling wystarczy jeździć dzień w dzień aby takie przypadki spotkać.
W tym miesiącu na obwodnicy zakaz dla rowerów jak wół, dwóch jeden kolarką po drodze i pani poboczem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to znaczy po 30 cm pasku miedzy drogą a rowem miałem śmierć w oczach jak ją mijałem cisnęła po wertepach tylko jej głowa podskakiwała.
Kiedyś bardzo dużo jeździłem na rowerze i nie