Wpis z mikrobloga

  • 1264
Rowerzyści, jak ja was #!$%@? nienawidzę. Ale tylko tych jeżdżących po drogach. Nawet nie wiecie jakie to jest niebezpieczne, jadę dziś ciężarówka i muszę omijać tych pasożytów i zawalidrogi. Wciągnie jednego czy drugiego mi pod koła bo pęd powietrza wytąci go z równowagi chociaż omijam powoli i szeroko bo tego wyprzedzeniem nie można nazwaci pójdę siedzieć przez jednego czy drugiego idiote. Po ścieżkach rowerowych lasach itp sobie jedziecie do tego nic nie mam. #rower #boldupy #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 258
@Flypho: Od dłuższego czasu na wypoku czy sadisticu jest moda na pociski po rowerzystach. Niektórych to bawi, ludzi e podłapali i tyle. Ja złapałem zarzutkę, ale puściłem po przeczytaniu, że mam zjeżdżać na pobocze, gdy słyszę ciężarówkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wspodnicynamtb jeżdżę tak już kilka lat i nigdy nie dostałam mandatu, a nie raz policja czy Straz miejska przyjeżdżała obok ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi o to ze takie jeżdżenie ulica jest średnio bezpieczne tym bardziej jak rowerzysta nie jedzie przy poboczu tylko prawie środkiem drogi
@wspodnicynamtb Jeżeli faktycznie nie ma chodnika albo jest wąski i tylko dla pieszych to spoko, ale dużo razy widziałam sytuacje gdzie pseudo kolarze jada sobie obwodnica gdzie ciężarówek pełno a zaraz obok szeroka ścieżka rowerowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rvek a na jakiego typu drogach wkurzają cię ci rowerzyści? Jeśli chodzi o po przelotówki to sam nie rozumiem takich kretynów, ale jeżeli ktoś buldópi o rowerzystów na miejskich drogach z limitem 50 to niech się wali na cyce.