Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak ostatnio gadalem sobie z kumplem na temat #rozowepaski i #zwiazki. Gosc jest obiektywnie mowiac brzydki, nie jest gruby, dobrze sie ubiera ale wiecie, tylko 1.80 (ja 1.90), bez zarostu, wlosy blond i na dodatek jakies takie nijakie. I tak sobie pomyslalem, ze w sumie to brzydcy ludzie maja #!$%@? na calej linii. Mowil, ze nigdy do niego zadna dziewczyna nie zagadala, czaicie? Co prawda znalazl dziewczyne (rownie brzydka jak on) ale mowil, ze musial sie bardzo nameczyc. Oni to jednak faktycznie maja #!$%@?. Do mnie srednio w tygodniu kilka dziewczyn zagaduje, w sumie nie pamietam kiedy ostatnio ja musialem bo jestem juz w kolejnym zwiazku choc do 23 roku zycia ruchalem dla sportu. Przeczytalem kilka wpisow pod tym tagiem jak Mirki sie zala na swoje niepowodzenie i o ile na poczatku bylo to dla mnie smieszne, dziwne i niezrozumiale to po rozmowie ze znajomym jednak zaczalem troche im wspolczuc. Bez szans na szczesliwe zycie, odrzucani przez spoleczenstwo, jak juz beda mieli dziewczyne to taka jak kolega (on po pijaku mi wyznal ze jest z nia dla charakteru). Dziekuje Bogu ze jestem wysokim brunetem z wysokim poziomem testosteronu ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 54
@Asterling: Tak, to prawda. Ale popatrz tylko jak stara się wjechać na ego:
-Podkreśla, że "tylko 180cm", a przy 180 cm jesteś już dość wysoki, stawiam, że większość mirków mierzy około 180cm.
-Podkreśla, że dziewczyny same do niego zagadują.
-Wjeżdża na zarost (a dużo mirków by go chciało) i tak większość mężczyzn się goli.
-Podkreśla, że "Bez szans na szczesliwe zycie, odrzucani przez spoleczenstwo", co jest oczywiście nieprawdą.

Wciąż uważam,
OP:: @Asterling: @DywanTv:@fryne_:@sergiuszn:Zarzutka czyli co? Ze niby klamie? Nie, po prostu serio jest to dla mnie cos tak abstrakcyjne, ze ciezko mi w to uwierzyc, ze mozna do tam 2x lat nie byc z zadna dziewczyna. W sumie jak jakas nowa poznam, moze dzis bo ide na miasto to podpytam czy umowila sie z jakims brzydkim facetem, tak z ciekawosci.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania:

tylko 1,80


I juz wiadomo że zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Asterling:

1,78 to średni wzrost


Ale #!$%@? za przeproszeniem xD

#!$%@? zrozumcie stuleje, że wzrost nie ma większego znaczenia, jeżeli facet jest wyższy od dziewczyny. Ja mam 174 - 175 i co mam płakać z tego powodu? Jeżeli znajdziecie sobie dziewczynę o wzroście powiedzmy 160 - 172 (jakich jest multum) to macie dobry wzrost,
PS. Kobieta to ma być wasz dodatek do życia, a nie główny cel. Główny cel to wasze wyznaczone cele, ambicje, praca, nauka, rozwijanie się. A potem kobieta, dobra kobieta się sama znajdzie i będziecie ją kochać i będzie ona dla was wszystkim i wtedy to będzie wasz cel

zreszta szkoda strzepic ryja, się rozpisałem

@DywanTv: E tam, piszę tak bo mam 175 i jestem niski, idę się zabić elo ( ͡