Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak ostatnio gadalem sobie z kumplem na temat #rozowepaski i #zwiazki. Gosc jest obiektywnie mowiac brzydki, nie jest gruby, dobrze sie ubiera ale wiecie, tylko 1.80 (ja 1.90), bez zarostu, wlosy blond i na dodatek jakies takie nijakie. I tak sobie pomyslalem, ze w sumie to brzydcy ludzie maja #!$%@? na calej linii. Mowil, ze nigdy do niego zadna dziewczyna nie zagadala, czaicie? Co prawda znalazl dziewczyne (rownie brzydka jak on) ale mowil, ze musial sie bardzo nameczyc. Oni to jednak faktycznie maja #!$%@?. Do mnie srednio w tygodniu kilka dziewczyn zagaduje, w sumie nie pamietam kiedy ostatnio ja musialem bo jestem juz w kolejnym zwiazku choc do 23 roku zycia ruchalem dla sportu. Przeczytalem kilka wpisow pod tym tagiem jak Mirki sie zala na swoje niepowodzenie i o ile na poczatku bylo to dla mnie smieszne, dziwne i niezrozumiale to po rozmowie ze znajomym jednak zaczalem troche im wspolczuc. Bez szans na szczesliwe zycie, odrzucani przez spoleczenstwo, jak juz beda mieli dziewczyne to taka jak kolega (on po pijaku mi wyznal ze jest z nia dla charakteru). Dziekuje Bogu ze jestem wysokim brunetem z wysokim poziomem testosteronu ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 54
@Nevertheless: Podpisuje sie pod tym. 1,8m to normalny wzrost moim zdaniem, sam tyle mam. Przede wszystkim warto wycisnac z siebie ile sie da: ubior, higiena, jakas silownia, jakies perfumki...
Jakies hobby, pasje to tez dobra rzecz.

Dodatkowo, jak szuka sie kogos na dluzszy czas, to warto zwracac uwage na charakter, druga osoba tez powinna to robic. Ogolnie moge przyznac, ze cholernie ciezko znalezc laske, ktora ma rowno pod sufitem i jakos
OP: @nygus240lol240:@czarmander: sporo dziewczyn mi mowi ze jestem podobny do Enrique Iglesiasa tylko mam bardziej meskie rysy twarzy. No nie ukrywam, ze jestem krolem, uroda dala mi przepustke do paru reklam w TV za studenta a teraz mam stanowisko managerskie w chyba dosc mlodym wieku (ale to juz raczej zasluga mojej inteligencji i pewnosci siebie). Pewnosc siebie mam zbudowana po czesci dzieki temu ze zawsze bylem lubiany, w gimnazjum, liceum,
Anon: Oho, mamy tu ruchacza drodzy państwo. Ru cha cza!

Ale ogólnie masz rację. Jak patrzę po zdjęciach to w wieku 18 lat wygladalem jak dzieciaczek. Nic dziwnego że żadna mnie wtedy nie chciała podczas gdy moi kumple z klasy mieli już zarost i większość z nich ruchala sobie full loszek.
Ruchanie sie jak króliki w młodym wieku jest zarezerwowane dla ludzi z dobrymi genami. Taka prawda.

To jest anonimowy komentarz.
Anon: @alfka: ale koleżanka pewnie już zaliczyła w życiu cock carousel i teraz chce się ustatkować. Wyszumiala się na bolcach to szrek jej pasuje byle żeby zapewnił hajs dziecku. A stuleje często właśnie nie chcą rozpoczynać przygody z kobietami od bycia takim bankomatem. Oni też chcą to porobić dla sportu przez kilka (bo na naście już za późno) lat.
Też znam dwie takie pary. Facetów nie znam w ogóle (widziałem
Czemu zarzutka ? Taka prawda że jak ktoś jest brzydki to ma bardzo utrudnione życie.


@Asterling: Tak, strasznie utrudnione. Bo kobiety to jedyna wartościowa rzecz w życiu mężczyzny...
Polecam czerpać przyjemność z życia, mieć hobby i pasję, spełniać się zawodowo a kobiety traktować jako dodatek. Jak nie wyjdzie, gdy zostajemy odrzuceni to trudno. Mamy w życiu inne fajne rzeczy do roboty.

I mówię to jako ktoś do kogo kobiety nigdy nie
@AnonimoweMirkoWyznania Akurat ta znajoma Twojej teorii nie potwierdza, bo jest jak na ślub dość młoda i z tym facetem też jest długo z tego co wiem. Może nie, że jej pierwszy, ale też i nie 10.

Ale jesteście zafiksowani na ten wzrost, matko. Znam kilku naprawdę niskich facetów i szczerze mówiąc oni akurat nigdy problemu ze znalezieniem laski nie mieli. Ale też są to dość 'przebojowi' i towarzyscy goście, więc to naprawdę
Anon: > Tak, strasznie utrudnione. Bo kobiety to jedyna wartościowa rzecz w życiu mężczyzny...

Polecam czerpać przyjemność z życia, mieć hobby i pasję, spełniać się zawodowo a kobiety traktować jako dodatek.

@Tibiasz: Piramida Maslowa się kłania. Przecież to są absolutne podstawy wiedzy z gimnazjum.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

no ale tak #!$%@? cale zycie samemu, ja bym tak nie mogl


@AnonimoweMirkoWyznania: No bo jedyną Twoją wartością jest to, że urodziłeś się ładny. Nie powiem, też bym tak chciał ale jestem dumny z tego, że do wielu rzeczy sam doszedłem.
Na pewno wolałbym mieć kogoś bliskiego, chciałbym żeby ustawiał się za mną wianuszek pięknych kobiet ale tak się nie dzieje. Tak się nie dzieje, trudno, mam inne rzeczy w życiu