Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak ostatnio gadalem sobie z kumplem na temat #rozowepaski i #zwiazki. Gosc jest obiektywnie mowiac brzydki, nie jest gruby, dobrze sie ubiera ale wiecie, tylko 1.80 (ja 1.90), bez zarostu, wlosy blond i na dodatek jakies takie nijakie. I tak sobie pomyslalem, ze w sumie to brzydcy ludzie maja #!$%@? na calej linii. Mowil, ze nigdy do niego zadna dziewczyna nie zagadala, czaicie? Co prawda znalazl dziewczyne (rownie brzydka jak on) ale mowil, ze musial sie bardzo nameczyc. Oni to jednak faktycznie maja #!$%@?. Do mnie srednio w tygodniu kilka dziewczyn zagaduje, w sumie nie pamietam kiedy ostatnio ja musialem bo jestem juz w kolejnym zwiazku choc do 23 roku zycia ruchalem dla sportu. Przeczytalem kilka wpisow pod tym tagiem jak Mirki sie zala na swoje niepowodzenie i o ile na poczatku bylo to dla mnie smieszne, dziwne i niezrozumiale to po rozmowie ze znajomym jednak zaczalem troche im wspolczuc. Bez szans na szczesliwe zycie, odrzucani przez spoleczenstwo, jak juz beda mieli dziewczyne to taka jak kolega (on po pijaku mi wyznal ze jest z nia dla charakteru). Dziekuje Bogu ze jestem wysokim brunetem z wysokim poziomem testosteronu ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 54
@Tibiasz: Lol to że jest ładny jest dodatkową wartością a nie jedyną ;d

W dodatku bardzo ważną bo nie dzięki niej ma więcej znajomych/pewności siebie i nie musi walić konia w wieku 20 +
przestań pisać te pierdoły bo to jak Janusz w Pasacie hejtujący Ferrari
OP: @Tibiasz i nie czujesz sie choc troche gorszy? Ja wiode szczesliwe zycie, osiagam duzo wiecej, mam duzo wiecej zarowno w sferze materialnej jak i emocjonalnej, jestem po prostu wartosciowszym czlowiekiem tak obiektywnie rzecz ujmujac, lepszym. Dlatego troche mi zal tych biedakow, ktorzy juz na starcie sa na straconej pozycji.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

Lol to że jest ładny jest dodatkową wartością a nie jedyną ;d


W dodatku bardzo ważną bo nie dzięki niej ma więcej znajomych/pewności siebie i nie musi walić konia w wieku 20 +

przestań pisać te pierdoły bo to jak Janusz w Pasacie hejtujący Ferrari


@mirek216: No akurat bycie ładnym nie oznacza bycia towarzyskim i pewnym siebie. Mam znajomych którzy na imprezie nie muszą nic robić bo laski same przychodzą a
przecietny wzrost to gowno, przecietny penis jest za maly ,przecietna pensja to ochłapy


@mirek216: No tak, wszyscy musimy być ponadprzeciętni we wszystkim inaczej jesteśmy egzystującym gównem...