Wpis z mikrobloga

  • 0
@szatniarka nie każda samotna kobieta z dzieckiem została zostawiona. Rozwody są pewnie blisko 50% z winy kobiet (może więcej a może mniej ). To jak teraz ocenić taką kobietę, która nie dość że zostawiła mężczyzne to jeszcze ma dziecko?
  • Odpowiedz
@jam_nick: Osobiście nie chce mieć gówniaków i nie chce żadnych wychowywać czy to swoich czy nie. Dlatego no taki związek nie miałby racji bytu. I to jest jedyny powód tak naprawdę bo gdybym chciał mieć rodzine i dzieci to wtedy problem znika i gdyby różowa była naprawdę świetna a ja poczułbym tą słynną miłość to nie widzę problemu w tym, ze ma dziecko. Wiadomo, że trzeba najpierw wybadać, dowiedzieć się jak
  • Odpowiedz
Drodzy Panowie. Skoro według was samotne matki to kobiety drugiej kategorii, to jak ocenić mężczyzn, którzy zostawiają je z dzieckiem?


@szatniarka: Facet bez zobowiązań?
  • Odpowiedz
@jam_nick: Poniekąd rozumiem, bo dla mnie niebieski z dzieckiem jest też skreślony na starcie, musiałabym nie wiem jak oszaleć na jego punkcie, żeby wziąc pod uwagę związek. Dwie z moich bliskich koleżanek związały się z dzieciatymi facetami, rozwodnikami, i mimo początkowych szczerych chęci i odwzajemnionej sympatii do tych dzieci, okazuje się, że jednak nie jest to wszystko takie proste, jak się wydawało.
Dzieci ogólnie lubię, ale robienie za drugą matkę dla
  • Odpowiedz
Drodzy Panowie. Skoro według was samotne matki to kobiety drugiej kategorii, to jak ocenić mężczyzn, którzy zostawiają je z dzieckiem?


@szatniarka: a co ma piernik do wiatraka? Każda samotna matka to taka, którą zostawił mężczyzna?
  • Odpowiedz
@szatniarka: A co to ma do rzeczy? Po piewsze nie wiemy jaki był powód rozstania, a jeśli chodzi o faceta, który zostawia kobietę z dzieckiem, bo nie radzi sobie z odpowiedzialnością, to po prostu dziecko, które nie dorosło do roli ojca (niektórzy nigdy nie dorastają, tak samo jest z kobietami). Nie zmienia to faktu, że są ludzie, którzy nie chcą się wiązać z kimś obciążonym tak ogromnym bagażem. Samotne matki są
  • Odpowiedz