Wpis z mikrobloga

@TypowaKarynka: Ojciec rzeczywiscie ma cudowne zycie. Zalozmy ze alimenty placi bardzo niskie - 500 zl na dziecko, przy dwojce dzieci to juz jest 1000zl. Nie jeden tyra 12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu zeby wyjsc 1800 na reke na koniec miesiaca. Po oplaceniu alimentow zostaje 800zl na zycie.

wyobraz sobie, ze masz 2 dzieci w domu, pracujesz od 8 do 16, musisz wstac o 5.30, zeby wyszykowac dzieci do szkoly,
  • Odpowiedz
no bez przesady, wytrysk w ustach jako metoda kontroli płodności i planowania rodziny :D ?


@alicemeow: Jak coś jest głupie, a działa, to nie jest głupie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie te sposoby antykoncepcji?

Każda wiedza się przydaje.


@Pro_Proboszcz: Każda wiedza kosztuje, jednak na jeszcze jeden naprowadzę Cię dowcipem:
-Jak mu damy na imię?- pyta żona po porodzie
-Tomasz.- odpowiada mąż
-Tomasz?- ze zdziwieniem pyta żona
-Nie
  • Odpowiedz
@alicemeow: Nigdy nie zrozumiem tego zapatrzenia w te wszystkie wskaźniki. Jak masz rozum i godność człowieka to sobie poradzisz. Jak będziesz prezerwatywy całe lato trzymać w schowku w samochodzie, to Ci żadne wskaźniki nie pomogą. Tak samo z tabletkami, biegunka i wskaźniki, statystyki i inne pierdoły idą się walić.

Beka z lasek dla których jedynym powodem zmiany prezerwatyw na tabletki i odwrotnie jest 1% jakiegoś tam wskaźnika.
  • Odpowiedz
@TypowaKarynka: Arghhh jak ja nienawidze jak napisze posta, a przegladarka nagle stwierdza ze fajnie byloby zrobic "wstecz"...
Wiem, ze Twoj nick zobowiazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to jest hipokryzja pelna para. W podanym przykladzie oboje maja ciezko - kobieta sama wychowuje dwojke ale przynajmniej stac ja na to mieszkanie, czego o facecie nie mozna powiedziec.
Tylko jakos niezmiernie rzadko kobiety oddaja opieke nad dzieckiem i same
  • Odpowiedz
Skoro ci to nie pasuje to cóż, twoja sprawa, ale na szczęście nie wszyscy ludzie tak myślą, bo inaczej mnóstwo dzieci byłoby skazanych na wychowywanie się w niepełnych rodzinach.
  • Odpowiedz
  • 0
@jam_nick: Drodzy Panowie. Skoro według was samotne matki to kobiety drugiej kategorii, to jak ocenić mężczyzn, którzy zostawiają je z dzieckiem?


Skąd założenie, że to zawsze facet zostawia kobiete z dzieckiem?
  • Odpowiedz